IKARIKAR http://www.ikar.sk

Sladký text z mojich dní (Deny Szoó)9.6.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 128, Komentáre 0

 

 Bola to len ďalšia noc. O nič vážne nešlo, ale presne tak ako vždy, myslel som na tie oči, ktoré ma vždy naháňali po stráňach mojich snov, tých najtajnejších nočných môr.
Zatúžil som po bozkoch, poháriku vína a krabičke L&Miek modrých, nech sa mi s ňou ľahšie nažíva. No je to normálne, slopať vždy keď sa dá, celú výplatu z brigády prepiť? Čo mi pripomína, že ma to tam už nebaví. Včera mi volali, že kde som a čo sa deje, prečo nie som v práci a mňa napadla tá najbanálnejšia výhovorka, ktorá je taká zapoužívaná, že jej každý uverí - som chorý.
Na dôveryhodnosti jej dodal môj poopičný hlas, ó ale ten pocit, že som znova klamal! No vykúpil som sa, uľavilo sa mi - nemusel som do práce, prdol som si a tak sa uvoľnil, pustil sa do relaxovania.
Prečítal som "Zbohom zbraniam", pustil sa do ďalšej Kerouacovky a keď som už pocítil, že som pripravený kopírovať, začal som spisovať svoju piatkovu noc. Je to na hovno, moje písanie je v poslednej dobe celé na hovno a musím sa doslova nútiť, aby som písal.
Čo na to potrebujem - rozchod a či dokonalý vzťah, to jest moja múza, kto...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Deny Szoó

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: