IKARIKAR http://www.ikar.sk

Smrť (Lucy)25.2.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 281, Komentáre 1

 
Smrť
                                 Smrť    Krik, plač, hukot sirén. Čo sa to deje? Smrť si našla svoju ďalšiu obeť.Vidím to, cítim to.Bolesť obete je neúprosná, no smrť ide pomaly.Akoby sa v tom vyžívala.Vidím ako sa z nej vytráca pomaly život.Ten život, ktorý mal ešte pred sebou.Sklený pohľad prezrádza jediné.Duša opúšťa telo.Cítim studený závan dychu smrti.Kostnatá ruka smrti sa dotkla života, ktorý vyprcháva po malých dúškoch z tela.Buch buch, buch buch, jeho srdce zaostáva.Pomaly ale určite prestáva biť.Pohlcuje ho chlad,prestáva vnímať okolie, slza dievčaťa mu dopadá na tvár no on ju necíti.Telo má znecitlivené. Necíti bolesť, strach či bolesť.Už chce ísť, no stále nemôže.Niečo mu v tom bráni.Sledujem to z diaľky a uvedomujem si že takto som odišla aj ja.Musím mu pomôcť, no neviem ako.Stále dúfam že ho pustí a dovolí mu odísť preč.Bez bolesti, strachu.V mukách aké si človek nevie ani len predstaviť.Niečo takéto nevidím prvý krát.Po svete blúdim už pár rokov...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lara Bansky26.2.2013
 

Lucy, má to hroznú formu, nedokončené riadky, blok textu bez odsekov... aj preto sa k obsahu nevyjadrím. Za každou bodkou sa dáva medzera, ostatní môžu žiť len s mäkkým i (na konci slova ostatní).

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucy

O mne

Mám 15 rokov a rada si vymýšľam príbehy, ktoré sa mi často zdajú v snoch, pri hudbe v autobuse.Viem príde to bláznivé ale je to tak.Buď je to niečo fantastické s romantickou zápletkou alebo len romantické.Momentálne píšem viac príbehov a jeden z nich je aj historický román.Postavy sú v ňom samozrejme mojou vlastnou fikciou.Nikto z mojich hrdinov neexistuje.Vlastne existujú všetci, no len v mojej mysli a na papieri kde píšem o ich živote.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: