IKARIKAR http://www.ikar.sk

Snívajte s nami (Zdenka Kulišková)5.10.2009
 

4
 počet hodnotení: 178
prečítané 421, Komentáre 5

 
Snívajte s nami
     V krajine Radosasníva si každý žije svoj vysnený život. Cez deň sa nič nerobí, lebo cez deň predsa nikto nespí. Avšak v noci nastupujú všetci do práce. Premietajú na premietačkách sny priamo do nášho spánku.
     Majú ich pekne rozdelené do jednotlivých oddelení. Sny detské, sny dospelé, sny príjemné, sny strašidelné, sny rozprávkové, sny zvieracie, sny o lietaní, sny o spievaní, sny o ničnerobení, sny pracovné a napokon na samom konci sú uložené Sny žiadne. Tie sú označené červenou páskou a používajú sa len vo výnimočných prípadoch. Veď kto by už...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kristína27.11.2012
 

Veľmi pekné.

Maky22.11.2009
 

opravdu moc pekne, bjen tak dal :)

gaston14.11.2009
 

Myslím si, že písať rozprávku je pomaly ťažšie ako normálnu knih.Treba mať veľa fantázie a vy ju máte. Škoda, že to je také kratučké. Dúfam, že to bude v budúcnosti veľmi dobrá rozprávková knižka pre deti. Ináč dopísania vám prajem všetko dobre.

Morticia10.11.2009
 

si moja jasna favoritka

av6.10.2009
 

Veľmi milé. Prečítala som si všetky príspevky a všetky sa mi páčili.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Zdenka Kulišková

O mne

Deťom patrí svet....Moje básničky patria hlavne deťom...Deti patria tak trochu nám a tak trochu sami sebe. Záleží len od nás, koľko im dávame a presne toľko sa nám vráti. Dúfam, že moje básničky potešia nejedno detské srdiečko a po ich prečítaní budú deti patriť opäť trochu viac nám - dospelým. A možno nejeden dospelý zistí, že je v ňom ešte stále dieťa.
A takým patrí svet...:-)))

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: