IKARIKAR http://www.ikar.sk

Sokolie oko

 

Neposlušné slová (Sokolie oko)30.1.2017
 

Pozor, pozor! V meste Písmenkove bol veľký štrajk a niektoré neposlušné slová sa rozhodli, že napriek tomu, že majú v sebe tvrdú spoluhlásku, bude po nej nasledovať mäkké i! Dokonca aj slová, ktoré majú v sebe mäkkú spoluhlásku sa rozhodli, že pôjde po... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Sokolie oko

O mne

Som učiteľkou na prvom stupni ZŠ. Milujem svoju prácu a som poctená dôverou detských srdiečok. Svoju triedu som premenovala na indiánsky kmeň a svojich žiakov volám moje deti. Každý má svoje indiánske meno. Celá škola sa pre nás zmenila na divoký západ. Ja sa ale cítim bezpečne, lebo mám v kmeni aj Winnetoua a Old Shatterhanda. Školu chcem deťom spestriť, preto im vymýšľam aj rozprávkové hodiny, kde malí indiáni ani nevedia ako sa naučia rozdelenie hlások alebo výnimky v gramatike.
K písaniu ma ženú hlavne moji malí synovci a neterky, ktorým často rozprávam rozprávky nielen o myške, ktorá im je svojimi šibalstvami veľmi blízka. Najväčšou inšpiráciou je pre mňa smiech detí.
Som dieťaťom hôr. Vyrastala som v Malej Fatre a láska k horám, ktorú mi do srdca zasadili moji rodičia, už zostane navždy so mnou. Príroda a život ľudí v nej je pre mňa tiež obrovskou inšpiráciou.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: