IKARIKAR http://www.ikar.sk

Som s tebou, keď si chceš osladiť život (Anna Bernáthová)27.9.2014
 

3
 počet hodnotení: 4
prečítané 104, Komentáre 3

 
Som s tebou,keď si chceš osladiť život
Už vidím, ako si nedočkavý. Ruky sa ti už klepú od nedočkavosti. Ale veď sa neboj! Ja vždy prídem na čas. Moje služby sú predsa vždy prvotriedne, už si si na to mohol zvyknúť. Posielam ti vždy prvotriedny tovar. Bez závad.  Obchod prebehne ako vždy v tvojom byte. Neboj sa! Tvojej manželke o tom nepoviem, ak už na to neprišla sama. Ale ako ju poznám, tak jej niektoré veci pomaly dopaľujú.  Ale veď to je len v tvoj prospech. Takto budeš nerušene len ty a „zásielka“. Viem, že si to rád vychutnáš osamote. Ty nie si ako niektorí chlapi. Už bez toho nedokážeš ani žiť. Čo? Vidíš, ako si na to človek rýchlo zvykne. Ale, veď na tom nie je nič zlé. Každý hľa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Anna Bernáthová 5.10.2014
 

Ďakujem za komenty.

Marta Bielska2.10.2014
 

Anna, už som tu raz bola, aj som Ti dala hviezdičky na povzbudenie, len som Ti nestihla napísať. Na rovinu: očakávala som prekvapivú pointu a tá sa nekonala. Pozor aj na viacnásobné opakovanie slov, napr. 2 x prvotriedny tovar, potom prvotriednych dodávateľov. Ale už si na tom závislý malo byť. Som zvedavá, k čomu sa ešte prepracuješ. :-)

Martina Bosíková27.9.2014
 

Veľmi je to provokatívne. Je vidieť, že máš fantáziu a odvahu. Je to zároveň aj veľmi originálne. Píš ďalej, držím päste.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: