IKARIKAR http://www.ikar.sk

Som sa prehnala. (Elena Nemčíková)3.5.2015
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 195, Komentáre 1

 
Som sa prehnala.
Som sa prehnala.

 
            Čo na seba? Nie je jednoduchá otázka, ani keď nedojčíte. Ale ja som si myslela, že pri druhom dieťati a siedmych rokoch manželstva, už budem vedieť ako sa obliecť na cirkevnú akciu. Neuspela som, možno nie úplne svojou vinou. Ach... nemôžem vyhovieť každému ne/priateľovi.

 
Zvolen ma dostal krásnou čírou slovenčinou, zámkom a jeho kaplnkou. Deň bol trochu chladný, pretože bol už november, ale celkom pekný. Nádvorie zámku sa mi páčilo, veď kedy ma kto nechal prechádzať sa po nejakom nádvorí dlhšie ako päť minút. Na prehliadkach som nikdy nemala dosť času sa vynadívať na to, čo ma zaujalo. V lete je tam zväčša nejaké divadlo a vtedy to musí byť atmosféra ako stvorená na historické hry. Zasnívala som si.
Myslela som, že tá romantika pokračuje aj na jeseň, ale akosi som mala vytriezvieť vďaka žiarlivej manželke a „nejakým tetuškám“ z východu. Zabudla som, že na rozdiel od vysokoškolských čias, tu medzi „dospelými“ sa prirodzenosť nenosí vôbec. Umelé frázy, umelé pózy a umelé ešte aj mlieko vo fľaši môjho syna, by...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

lily5.5.2015
 

Síce už nedojčím, ale chodíme na detské omše, lebo na iných by sme tiež s dcérkou veľmi upozorňovali na seba:-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Elena Nemčíková

O mne

Rada čítam a rada počúvam príbehy o živote a všetkom okolo.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: