IKARIKAR http://www.ikar.sk

Splynutie (Patrícia Chlpíková)18.7.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 97, Komentáre 0

 
Splynutie
 Potiahol som vrch mikiny a nazrel si do výstrihu. Zadíval som sa na svoju hruď, na ktorej sa zrazu vynímali pekné oblé prsia.
"Žartuješ?!" vykríkol som. Pre istotu som na ne položil dlane, aby som sa uistil, či sú naozaj práve. Boli.
 Sťažka som prehltol. To nemohla byť pravda, musel to byť len sen. Opatrne som pozrel dole a snažil sa nahmatať niečo, čo tam malo byť. No nebolo. Nie, nie, nie a ešte raz nie! Je to len sen, presviedčal som sa v duchu, no keď som podišiel k zrkadlu a dlane si položil na líca, vyvalil som na svoj odraz oči.
Uštipol som sa do ruky, dal si facku, no nič nepomohlo. Všetko som až príliš intenzívne cítil, čo nasvedčovalo tomu, že to je skutočnosť.
Na chvíľu som sa snažil upokojiť a začal som zhlboka dýchať. Chytil som sa za koreň nosa, zvalil sa na posteľ a zatvoril oči.
 Pred pár hodinami som došiel uťahaný domov. Šiel som spať a keď som sa zobudil veci už boli takto. Najzvláštnejšie však na tom bolo, že som nebol u seba ale zrejme u nej. U dievčaťa, ktorým som teraz bol. Posadil som sa a začal racionálne uvažovať. Muselo to mať nejaké...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Patrícia Chlpíková

DSCN7044 – kópia.jpg
O mne

Som študentkou strednej odbornej školy Kadnárova 7. Baví ma písanie, čítanie, muzika, cudzie jazyky a filozofovanie o živote :))

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: