IKARIKAR http://www.ikar.sk

Spomienka (Veronika Čižmárová)20.10.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 147, Komentáre 0

 
Spomienka
„Veľké baby neplačú“ s týmto by súhlasilo viacero ľudí čo ma pozná. Je to veľmi napínavá kniha ale musím ísť dať môjmu Rexikovi papať. Rexo, Rexo, Rexiiiik, kde si? Juj, ani vodičku nemáš, idem  ti napúšťať. Ešte sa  nebol  pozrieť, prečo som ho volala. Tu si moje zlaté, tam máš papanie. Poď. Idem už dnu, chcem sa pustiť čo najrýchlejšie do čítania už som v štvrtej kapitole. V jej začiatku. Ahoj, Rexííííííík. „VRRRRR“ dobre, dobre nevrč, nechcem ti zobrať z misky, len ťa pohladkať, pretože idem dnu. Nech sa páči. Dala som babke tanier s nedeľným obedom, no tým obedom čo som práve bola odniesť Rexovi.  Rýchlo, ber to odo mňa, idem čítať. „ Zaujalo ťa to dajak.... „ Ani sa nedopovedala, už som bola pri knihe.
Dlhé roky som viedla spoločenský život len s hrdinkami knižiek....Hm, čo mi to také pripomína? No, jasné. Mňa samú. Od malička som bola taká. Hrala som sa sama. Vedela som, že sama sa zahrám lepšie. Nevadilo mi žiť v úzadí a pozorovať okolo seba čo sa deje. „Veronička, choď sa zahrať, ja tu vydržím aj sama.“ Hlásala moja učiteľka v škôlke. Ja som ju aj tak nepočúval...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Čižmárová

IMG_20140926_163834.jpg
O mne

som mladá priebojná baba, no ešte si môžem povedať mladá :D ktorá sa pretĺka životom ako to najlepšie vie. Z času na čas príde dáka depka a je len na mne ako sa s ňou vysporiadam a preto som začala písať a hádzať na papier to čo cítim, pretože nerada v sebe dačo dusím ani slzy ani krik ani nič a preto rada tvorím a vyjadrujem seba samú to čo je vo mne buď kreslením alebo písaním alebo hoc akou tvorivou činnosťou na ktorú mi treba iba moju predstavivosť a kreativitu :) Som dievča, slečna, madam, žena :) len si treba vybrať pomenovanie :) navonok som ako Domina, žena, ktorá vie čo chce a ide si za tým, držím si odstup a pôsobím namyslenosťou páva, ktorý len málo ľudom ukáže svoje perie, javím sa ako nedostupná korisť a možno preto tak milujem leopardie škvrny, ktoré ma robia vyzývavou, pretože som nerada niekde zastrčená kde o mne nik nevie... toto všetko som ja ale pri tom sa zabúda, že som len dievča čo miluje svoj svet :) Svet vlastných výtvorov :)

http://leoplitery.blogspot.sk/

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: