IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stačí lusknúť prstami (Lilian Feverová)1.12.2012
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 34, Komentáre 2

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lilian 8.12.2012
 

Ďakujem za prečítanie. :) Hej, viem čiarky sú mojou slabosťou. Stále na nich pracujem a stále sa nájdu chyby, no snažím sa. Prečo sa s ňou nikto nebavil? Tak, nemôžem zas všetko prezradiť v prvej kapitole.
A ešte raz dakujem za prečítanie a za komentár.

Daisy8.12.2012
 

Ahoj, Lilian,

dobrá správa je, že som to dočítala do konca. Páči sa mi, že si zvolila slovenské prostredie a tínedžerský život. Celkom šikovne si prezradila o hrdinke dostatok informácií nenásilným spôsobom, ale aj napriek tomu niektoré dlhšie vety by bolo treba rozdeliť na dve a iné možno skôr rozpísať. Chýbali Ti tu tiež čiarky a tip dievčaťa sa píše s ypsilonom (typ). Tak trošku som nepochopila ten negativizmus hrdinky na začiatku. Chápem, že nepozná mamu, brat je v zahraničí a otec alkoholik, ale neviem, prečo nemá žiadne kamošky. Čo spôsobilo, že sa s ňou ľudia na základke veľmi nebavili?

Prajem veľa úspechov a inšpirácií v písaní :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lilian Feverová

O mne

Som obyčajné dievča z východu, ktoré miluje knihy. Písanie mi dodáva nádej a silu ísť za svojimi snami, nech je cesta akákoľvek hrboľatá. Naučila som sa, že človek musí veriť v svoje sny. Niekedy som neverila, že by sa moja tvorba mohla dostať na svetlo. Teraz som predsedníčkou školského časopisu a viem, že ak človek bojuje za to po čom túži tak to aj získa. Nie je dôležite kedy ale, že to čo chcete dosiahnete! Nikdy sa netreba vzdávať.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: