IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stalo sa 29.augusta (Peter Novak)12.9.2014
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 92, Komentáre 1

 

Sen má pred skutočným životom neuveriteľnú výhodu. Keď je zlý, zobudíte sa z neho. Ak je naozaj hrozný, zobudíte sa ešte skôr. Jediné, čo Vám z neho zostane je pocit chvíľkovej neistoty. Našťastie si po pár sekundách uvedomíte, že to bol naozaj iba sen a Vy ste možno pred spaním nemali jesť tú klobásu.
So životom to však také jednoduché nie je. Nech už je akýkoľvek, musíte ho dosnívať až do konca. Z neho sa zobudiť nedá. Udeje sa niečo hrozné a aj napriek tomu sa nezobudíte udýchaný, spotený ležiac v svojej posteli. Možno v nejakej inej. Tam už z vášho tela trčia rôzne hadičky alebo trubičky zapojené do zložitých, neustále pípajúcich prístrojov, pričom kopa ľudí v bielom pobieha okolo a robí čo môže, aby ste neskončili v tej, v ktorej aj tak všetci jedného dňa skončíme. Teda nie všetci. Niektorí sa nechajú spopolniť a zopár jedincov odpočíva zakopaných kade tade bez príslušných formalít. Drevená debna s rozmermi 2200 mm x 760 mm x 760 mm s vnútorným čalúnením znie pohodlne možno tak pre upírov. Ale keď si tam už jedného dňa ľahnete, je Vám to už úprimne celkom jedno.          ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Anna Bernáthová 5.10.2014
 

Je to pekné. Je tam aj napätie a dobré opisy, ktoré nezaťažujú. Našla so ti tam asi chybu. Je to vo vete:
\"Mala peknú oválnu tvár s hnedo ryšavými.., veľkými hnedými atď.,\" vypadlo ti tam asi jedno slovo. Skús si to ešte raz prečítať. Inak to bolo dobré.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Peter Novak

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: