IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stalo sa to v piatok (Tomáš Dávid)16.3.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 190, Komentáre 0

 
Apríl
 
 Vilo ma opustil
 Bolo to nečakané. Po hektickom týždni som sa vyťažená vrátila z nemocnice a čakala som od neho objatie. Namiesto toho ma posadil na gauč a povedal, že takto už nemôže žiť. Celé dni som preč a jemu sa nevenujem. Mlčala som. Vedela som, že má pravdu.
 Ešte v ten večer odišiel. Chcela som sa ešte opýtať kedy si odnesie veci, avšak počas sprchy som zistila, že sa už zbalil. V kúpeľni nemal šampóny, holiaci strojček, ani kúpaciu kačičku. Spálňa sa mi po jeho odchode zdala zrazu sparťanská- posteľ, v kúte pracovný stôl s notebookom a nízka knižnica pri stene, skriňa. Nikde neboli jeho časopisy, nejaká počítačová hra, lopta, či nevybalená škatuľa, ktorá tam trčala už pol roka.
 Hodiny som smutne pozerala buď do stropu, alebo na dvere. Prečo som taká blbá? Nájdem si niekoho a nevenujem sa mu. Oh bože, keď si pomyslím, že pred pár týždňami som si myslela že ma chce požiadať o ruku!
 Po hodinách sebaľútosti som si našla mobil a zavolala som Anne. Tá ma vždy vie potešiť, alebo aspoň náležito zdrbať. Teraz však potrebujem niečo iné.
 ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Tomáš Dávid

shime11c.png
O mne

Nepokladám sa za nič špeciálne. Iba rád píšem, mám pocit, že mám i na viac a túžim po vydaní knihy- som rovnaký ako každý iný na tejto stránke. No i tak dúfam, že budem jeden z tých šťastlivcov, ktorým sa podarilo vydať knihu- verím. To je to, čo všetci musia robiť. Veriť v sebe samých.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: