IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stanislav Hoferek

 

Linux ako niečo navyše (Stanislav Hoferek)20.2.2011
 

Ľahké čítanie na asi už veľmi známu tému – môže byť “ten Linux” niečo navyše? Môže sa hodiť aj pre ľudí, ktorí s ním nechcú mať nič spoločné a ako to zmenilo pohľad nie len na počítače? Kniha o tom, že často má nejaký problém viac ako jedno riešenie. ... pokračovanie
 
 

 Vodná planéta I: Rovní a ešte rovnejší (Stanislav Hoferek)20.2.2011
 

Román z fantasy/scifi prostredia. Jednoduché a pútavé čítanie, v ktorom má svoje miesto humor, najrôznejšie tradície a svet, kde väčšina ľudí vôbec nepremýšľa. Hlavná hrdinka je obyčajné dievča plné chýb, ktoré nedobrovoľne spoznáva svet. ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Stanislav Hoferek

O mne

Som autorom najrôznejšieho textu a nebojím sa písať inak, ako ostatní. Píšem tak celý život. Odlíšenie sa od ostatných a zároveň priblíženie pre tých, ktorí nechcú byť v strede veľkého davu. Píšem pre časopis PC REVUE, dlhodobo blogujem a dal som sa na písanie vlastného dlhého románu, pretože je to bláznivé a staromódne.

Aký som? Veselý, úprimný, niekedy tichý a inokedy kričím do sveta. Vážim si originalitu a rád rešpektujem hlavne tých, ktorí su iní ako väčšina. Neprichádzam vyhrať, neprichádzam ukázať nejaký talent - ale rád odprezentujem moje myšlienky ďalším ľuďom. Postavy v mojich knihách sú nedokonalé a nikdy dokonalé nebudú.

Keď som sa ozval niekoľkým vydavateľstvám a namiesto odpovede som bol u väčšiny odignorovaný, rozhodol som sa zmeniť svoju knihu na prvú časť trilógie. Prečo? Lebo je to zvláštne. A tiež preto, že po dopísaní budem o veľa skúseností bohatší.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: