IKARIKAR http://www.ikar.sk

Strach odnikiaľ (Josa)9.7.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 131, Komentáre 0

 

04:23 03.11.2007 byt neznámeho muža
Muž sediaci za počítačom si vo svojej izbe pokojne ťuká do klávesnice. Miestnosť je len mierne osvetlená stolovou lampou. Izbou sa šíri len ťukot kláves inak je v celom dome hrobové ticho. V tom to ticho preruší zvuk škrípajúcich dverí. Muž sa v momente pozrie na otvorené dvere, no medzi dvermi nikto nie je. Hlavou sa mu preženie myšlienka, že ich zrejme len zle zatvoril. Zrazu má pocit ako keby v izbe nebol sám. Má pocit ako keby po jeho izbe niekto kráčal. Prešiel mu mráz po chrbte.
08:03 03.11.2007 byt neznámeho muža
Kuriér vkročí do domu a snaží sa zavolať výťah, ktorý, ale nefunguje tak ide po schodoch. Zastaví sa na 5. poschodí a už sa snaží zaklopať keď v tom si všimne, že dvere sú otvorené. Pomaly ich otvára a zaklope na ne so slovami „Haló! Tu je kuriérska služba, je niekto doma?“. Keď sa nikto neozýva rozhodne sa vstúpiť dnu. Pomaly kráča chodbou bytu až príde pred jednu z izieb. Zaklope aj na tieto dvere a otvorí ich. Kuriér so strachom v tvári upustí balík na zem.
08:20 03.11.2007 byt neznámeho muža
V byte sa nachádza p...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Josa

O mne

S písaním som začal niekedy v roku 2005/2006 keď som mal vytvoriť scenár pre PC hru. Žial PC hra nikdy nevyšla a scenár nikdy nebol na 100% dokončený. Z toho scenára vychádza vlastne poviedka Strach odnikiaľ. Na pár rokov som si dal pohov od písania a v rámci zabitia času vznikol príbeh Trisha. Opäť na pár rokov pokoj a v roku 2013 som sa rozhodol pustiť do úprav oboch mojich poviedok a ich následné predstavenie verejnosti.
A čo plánujem ďalej? Aktuálne uvidím ako sa uchytia tieto dve moje poviedky. Každopádne mam ďalšie 3 rozpracované, ale nebudem ich dokončovať pokým neuvidím či to ma zmysel.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: