IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stratená v živote - II. časť (Mária Veselovská)10.9.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 39, Komentáre 0

 

     Eva nervózne pozerala na hodinky. Atmosféra v aute bola napätá. Už pred hodinou telefonovala Zune, že o chvíľu sú tam, no kdesi zle odbočili a ešte len teraz sa konečne blížili k miestu , kde budú všetci bývať.
         Auto odbočilo k novému zrubu a Eva konečne uvidela Zunu. Vyskočila z auta a rozbehla sa k nej a objala ju.
         "Tak vás tu srdečne vítam" oslovila Zuna aj ostatných návštevníkov. Tí postupne vystupovali z áut a rozhliadali sa po okolí. "Najskôr vám ukážem kde budete ubytovaní a keď si trochu oddýchnete, tak vás pozývam o šiestej sa podáva večera. Všetkým vám prajem príjemný pobyt."
         Celá koliba voňala novým drevom, bola priestranná, no zároveň zariadená útulne. Tradičné tkané koberce boli nielen na zemi, ale aj na sedačkách a operadlách stoličiek a lavíc. Stará keramika a rôzne nádoby z dávnych čias, boli poukladané na policiach nad oknami a pripomínali život v dreveniciach v minulosti. Drevené aj keramické misy, staré drevené črpáky, lyžice, rôzne varechy a naberačky stáli naukladané v pôvodných kredencoch a vyžarovali do miestnosti au...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mária Veselovská

O mne

Rada píšem a maľujem. Pomaly v dôchodkovom veku si plním svoje sny. Po troch rokoch vnútorných bojov som si dodala odvahu a prihlásila som sa. Dúfam, že to niekoho zaujme. Písaním textu sa vyrovnávam so svojim životom.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: