IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stratená (Lucia Migačová)7.10.2012
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 23, Komentáre 0

 

 @
Stratená-1.kapitola + úvod

Úvod (obsah):
Tento príbeh je o mladej dievčine, ktorá žije so svojím otcom. Zuzana si patrične užíva svojich 15rokov a je to neskutočne krásna, milá a energická so srdcom na správnom mieste. Jej jemnú tvár zdobia veľké šibalské zelené oči a hlavu jej pokrýva plavovlasá hriva. Mnoho ľudí si o nej myslí svoje... píše totiž krátke poviedky, v ktorých sa vybúri a využije svoju bujnú fantáziu. Sú zvláštne a skrývajú v sebe mnoho tajomstiev o ktorých Zuzana ani len sama netuší. Má však jeden problém keď do jej života príde nový chlapec... Začne prichádzať na veci, ktorými si nie je úplne istá.

1.Kapitola 

Bol krásny slnečný, aprílový deň a v dome sa rozliehala sladkastá vôňa brusnicového koláča. Napriek tomu, že Tobiáš Hubert bol sám a bez ženy v dome bolo vždy chutne navarené. Bol to skvelý kuchár ako aj pekár. Dnes bol deň na to priam stvorený. Pre neho stále malá Zuzanka mala narodeniny. Boli to 15te narodeniny. Bol to okrúhly vek a Tobiáš bol neskutočne šťastný, že jeho poklad rastie takto do krásy. Veľmi mu na n...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucia Migačová

O mne

Som 14 ročné dievča z Popradu ... odlišné od ostatných ktoré vkladá svoje myšlienky pocity a sny do zložiek v počítači alebo na papier ... písanie mi je mnohým ... kreslenie taktiež ... chodím 9 rokov na umeleckú školu ... obľubujem angelológiu ... začala som sa o ňu zaujímať keď som prvý krát prečítala knihu od Lauren Kate .. prečítala som všetky jej diely niekoľkokrát .. neskôr som začala vyhľadávať podobnú literatúru a rozhodla sa napísať niečo svoje čo upúta človeka... z každého rožku trošku .. snažím sa tam vložiť históriu vymyslené veci poznatky a je to trošku aj sci-fi ... plánujem sa zamerať aj na problémy mladých je tam správna drzosť ale aj rešpekt a slušnosť ... dávala som to čítať priteľom a chválili si to ... avšak prepisujem to zo dňa na deň a dopĺňam tam veci mažem a podobne a ešte to je len v zárodku ... chcem sa s tým však posunúť ďalej a skúsiť niečo viac ... dokázať aj skrytými myšlienkami čitateľovi že zajtrajšok môže byť lepší ..

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: