IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stratené dievčatko v lese (Julia Ďurovcová)31.5.2015
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 36, Komentáre 3

 
Prológ
Očká jej klepkali zúfalosťou zbaviť sa sĺz. Slepé oči sami nevedeli kam ju vedú. úbohé dievčatko ,ani sama nevedela aká je nádherná . Slepučká nemohla vidieť nič ani krásu západu slnka, ktorá sa pred ňou odohrávala. Jej maličké pľúca namáhavo bojovali s únavou. Ústočkami hltavo dýchala horský vzduch v blízkosti lesa. Vedela to.                 To malé dievčatko si uvedomovalo stromy všade naoko...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

O.31.5.2015
 

Prečítala som si to. Pozri si to ešte raz, lebo tam máš dosť chýb. Chýbajú ti čiarky. Poukážem len na jednu: Tentoraz- sa píše spolu je to príslovka. Odporučila by som ti -Pravidlá slovenského pravopisu. Je to výborná vec. Ja ich mám stále pri sebe.

O.31.5.2015
 

Prečítala som si to. Pozri si to ešte raz, lebo tam máš dosť chýb. Chýbajú ti čiarky. Poukážem len na jedu: Tentoraz- sa píše spolu je to príslovka. Odporučila by som ti -Pravidlá slovenského pravopisu. Je to výborná vec. Ja ich mám stále pri sebe.

Alia S.31.5.2015
 

Julka, máš ujasnené, čo chceš? Ak si v prológu nechala hlavnú hrdinku umrieť, tak, predpokladám, ani nie.
Kúsok, ktorý nás mal uviesť do deja, však obsahujem množstvo chýb a čudáckostí, čo nie je zárukou kvality. Okrem toho síce nastolil tajomno, čiže by čitateľa mohol zaujať, ale vytrhnúť slepé dieča v bielych šatách odniekiaľ a bez logiky ho vhodiť do lesa, kde, nevieme prečo, umiera, je zas len zárukou nepremysleného príbehu.
Uvidíme, čo prinesieš v ďalších častiach.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Julia Ďurovcová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: