IKARIKAR http://www.ikar.sk

Stretnutie s biologickou sestrou (Dominika Maziniová)15.12.2018
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 4, Komentáre 1

 
Stretnutie s biologickou sestrou
„O svojej pôvodnej rodine viem, že mama je alkoholička a otec je alkoholik. Pochádzam z deviatich súrodencov a všetci boli v detskom domove až na najstaršieho syna, ktorého si mama ”zachránila”. Povedala mi to moja biologická sestra. Pamätám si, ako sme sa mali s mojou sestrou stretnúť. Veľmi som sa bála. Aké to bude stretnutie, čo mám od neho čakať? Môj brat Marek, ktorý som mnou vyrastal bol môj parťák,  povedal mi, že ide do toho so mnou. Ako dieťa na mňa žiarlil, myslel si, že sa mi dostáva ako adoptovanej dcére viac pozornosti. Dnes máme úžasný vzťah.
Brat Marek bol schovaný za rohom domu, keď som sa s mojou b...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S. 16.12.2018
 

Dominika, v prvom rade si ujasni, či chceš dávať rady, alebo písať o sekvenciách zo svojho života, keďže druhá kapitola radou nie je, vlastne ani prvá.
Podľa mňa by bolo lepšie písať o zaujímavých situáciách tak, ako si ich prežívala, a ak sa medzitým vyskytne rada, zakomponuj ju nenásilne do textu, čitateľ si z toho sám zoberie, čo bude chcieť, potrebovať.

Nezadávaj neznáme skutočnosti/ skratky, na ktoré čitateľ nenájde odpoveď:
- \"ako som bola spôsobilá\" - spôsobilá na čo?
- MSR - majstrovstvá republiky?

Na mamtalent je možné celkovo vložiť 10 príspevkov, preto každú novú kapitolu tohto diela zadávaj ako kapitolu v rámci prvého príspevku, inak vytvoríš len desať príspevkov (dva už máš) a viac ťa systém nepustí.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Dominika Maziniová

Dominika.jpg
O mne

milujem písanie

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: