IKARIKAR http://www.ikar.sk

SVAM - tajomstvá z denníka (Katherine Faith)2.4.2013
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 42, Komentáre 2

 
SVAM - tajomstvá z denníka
1. kapitola
Naposledy starým životom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opäť som sa ocitla pred matkinou izbou a ruka mi zvierala kľučku ako vtedy, pred mnohými rokmi. Vošla som dnu, rozhodnejšia, oveľa odvážnejšia než predtým a dvere za sebou opatrne zavrela. Potom som nahmatala na stene vypínač, ktorý na strope rozsvietil malú izbovú lampu.
Pocit, ako sa mi telom dostávajú zimomriavky a zabárajú sa do každej časti pokožky, bol taký znepokojujúci, že ma nohy prestali počúvať, a ako zmrazené tam stáli, neschopné sa pohnúť. Nezvykla som plakať a ani v tú noc som fakticky žiadnu slzu nevyronila, hoci moje vnútro bolo svedkom jednej z najdôležitejších zážitkov môjho života, v ktorom sa v priebehu niekoľkých sekúnd vystriedalo neskutočné množstvo nevypovedaného.
Nachádzala som sa ako v koži votrelca, ktorý práve narušil nebeský raj.
Predtým moja meravá noha s veľkou dávkou odvahy urobila banálny krôčik do uprostred miestnosti obklo...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Katherine F.14.4.2013
 

Ahoj,

ďakujem za príjemný komentár a som naozaj rada, že ťa môj príbeh zaujal. Pokúsim sa upraviť nedostatky. A ďakujem za hviezdičky.

Tinna14.4.2013
 

Ahoj Katherine
prečítala som tvoje dielo a pôsobí na mňa dosť tajomne, teda tí druhí, som naozaj zvedavá, čo sa z nich vykľuje a prečo vlastne Melanie a toho chlapca uniesli, no a SVAM - naozaj neobyčajný názov. Máš tam malé chybičky v čiarkách a vetičku: . . . predávala sa do dôvery v sile mojich nôh, ktoré nakoniec zradili a v stratenej rovnováhe po nepredvídanom zakopnutí o hrboľ ma aj so sebou stiahli k zemi - to by som trochu pozmenila, nejako mi tak nesedí ten slovosled. Rada sa vrátim a teším sa na pokračovanie:)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Katherine Faith

O mne

Študujem, a keď mám voľný čas, snažím sa ho využiť na písanie, ktoré je mojim druhým svetom. Rada sa s ním podelím s vami. Pevne dúfam, že sa vám bude páčiť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: