IKARIKAR http://www.ikar.sk

Tajný zápisník lásky (Marcella)14.10.2015
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 66, Komentáre 4

 
Tajný zápisník lásky
Je noc a Nela sedí  na parapete pri okne vo svojej izbe.  Len tak tam tíško sedí a pozerá sa na oblohu a hviezdy ktoré jasno svietia. V ruke má svoj "tajný zápisník" do ktoré si píše svoje vlastné citáty a pocity ktoré má.  Na druhom konci mesta v tom istom čase sedí Sebastián na posteli a píše si tak isto ako Nela  do "tajného zápisníka".  Aj keď obaja majú rovnakú záľubu  a bývajú v tom istom malom meste, ešte ani raz sa nestretli. Obidvaja totiž navštevujú rozdielne školy. Všetko sa ale čochvíľa zmení a nik o tom netuší.                                                             Je pondelok ráno a obidvaja nastupujú do auta svojich rodičov a sú na ceste do školy.  Zatiaľ čo Nela je celkom natešená príchodom do školy, (prečo by aj nie), keď na ňu čakajú kamarátky Vanessa a Natália a jej priateľ Dávid. No na druhom konci mesta priš...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

otázka25.10.2015
 

sebastián vychádza z auta, nelin a sebastiánovpodľad sa stretnú, sebastián si sadne vedˇa Nely, Nela odíde, sebastián sedí... nela príde, sebastiánov a nelin podľad sa stretnú, nela odíde, sebastián odíde, sebastián jej povie, ona mu povie, nela nič nepovie, učiteľa povie sebastianovi aby nelu doučoval, nela príde k sebastianovi, dohodnú si stretnutie na dnes večer, nelu čaká david a sebastiana alex, sebastian pride dmov, \"ide si dať niečo pod zub\"... čo povieš, stačí to na ORIGINÁLNY román, ktorý ZAUJME od prvých riadkov?

Michaela Galambošová24.10.2015
 

Ahoj Marcella, prečítala som si prvú kapitolu. Najprv som si myslela, že to je anotácia, až potom som si všimla, že to je \"naozaj.\" I príbeh (možno bez obrovskej zápletky), sa dá napísať zaujímavo, ak svoje postavy oživíš. Vsunieš im do úst slová, neprezradíš hneď, že obaja si píšu tajné zápisky, poprípade skúsiš písať kapitoly z dvoch pohľadov (On & Ona). Predpokladám, že Nela a Sebastián sa dajú dokopy, či sa mýlim? :-) Každopádne, držím palce v písaní...

Marcella21.10.2015
 

Ďakujem za vyjadrenie. Ako by som sa zhodnotila? Viem, že sú tam chyby... skôr mi išlo o to, ako sa ľuďom páči čo napíšem. Ale samozrejme ak niečo publikujem, malo by to byť v poriadku tomu rozumiem :) PS: viem že kvalita to nie je slávna a určite ma čaká ešte dlhá cesta.

Severína21.10.2015
 

Čo na to napísať? Mňa by veľmi zaujímalo, ako by si sa, zhodnotila sama.
Čiarky skoro vôbec nedávaš. Je to zliate do dvoch celkov.
Priamu reč, dialógy - absolútne nič.
Všetko píšeš formou - povedal, že... spomenula, že...
No neviem... keď to má byť román, tak to je ešte dlhá hudba budúcnosti...
Tu by som si pomohla názvom románu od Fraňa Kráľa - Cesta zarúbaná. Čiže v preklade - ešte ťa čaká dlhá cesta ku kvalite.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Marcella

O mne

Som študentk. Rada čítam knihy, píšem básne, príbehy. Mám svoj blog (poppyblog.wep.sk) kde uvereňujem svoje práce, aj keď v poslednom čase nemám čas tam prispievať tak akoby som chcela.

Moje naj
www.poppyblog.wep.sk

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: