IKARIKAR http://www.ikar.sk

Tŕň v päte (Alena Balážová Brošková)14.11.2014
 

4
 počet hodnotení: 2
prečítané 135, Komentáre 4

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alena15.11.2014
 

Ďakujem Milanko!:-)
!Vaše hodnotenia a rady sú pre mňa veľmi dôležité, obaja ste mi veľmi pomohli a dodali veľa odvahy , sebavedomia...Ďakujem za radu s oddeľovaním kapitol, budem to tak robiť. Vzala som si k srdcu rady spisovateľov začínajúcim autorom (na vašej stránke), čítam a naozaj cítim na sebe zmeny. K lepšiemu :-) Takže čítam, píšem, pozdravujem!!!:-)

Milan Hajaš14.11.2014
 

Drahá Alenka,
úplne súhlasím s emkom. V tvojom príbehu je priam \"nutná\" absencia senzibility. Lenže ten príbeh sa mi páči, pretože aj rôzne životné udalosti sa nedejú podľa našich predstáv. Ak by som Ti mal niečo poradiť, tak asi to, že ak ideš na stránku pridať nejaký dlhší príbeh, tak rozdeľ ho do častí alebo kapitol a pridávaj po jednom, čo hneď zvýši aj tvoju čítanosť. Podľa mňa :) Vieš, ľudia si radšej prečítajú niečo kratšie ako dlhšie...držím palce Alenka. Hlavne veľa píš a čítaj a zlepšenie príde zo dňa na deň. :)
Pekný večer.

emko14.11.2014
 

Nuž, na niektoré práce treba vskutku hrošiu kožu a totálnu absenciu senzitivity, lebo inak to nedopadne dobre, ako sa to stalo hrdinke príbehu, ktorá našťastie prišla na to, že vysoký zárobok nie je všetko. Na druhej strane však vie, že iná možnosť ako odísť za prácou do zahraničia s vidinou lepšieho zárobku, vlastne nie je. Začarovaný kruh... 3*

Alena14.11.2014
 

Juuj ako som rada tým trom hviezdičkám:-) Ďakujem. Ano, je to realita našich dní, príbeh je skutočný. :-(

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Alena Balážová Brošková

O mne

Som stará duša s mladým duchom a veľkou chuťou písať. Radím sa medzi mladých autorov hoci na verejnosť idem so svojimi dielami až teraz, po päťdesiatke. Moje príbehy sú ľahko stráviteľné no výživné, okorenené humorom a mnohé z nich sa odohrávajú v časoch o ktorých dnešní mladí autori vedia len z počutia a to im - podľa mňa, pridáva na príťažlivosti. Alebo práve naopak? To posúďte vy.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: