IKARIKAR http://www.ikar.sk

Temná duša (Patres)26.7.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 64, Komentáre 0

 
1. Príchod
Žltý taxík ma viezol preč z Londýna. Pozerala som sa cez okno ako opúšťam svoj domov, ale hlavne svoj doterajší život. Pri tejto predstave som sa zachvela a rýchlo odvrátila zrak. Oči sa mi naplnili slzami a tie sa pomaly kotúľali po mojich lícach. Spomienky, časy nedávno minulé, ma hrozne boleli. Srdce mi šlo prasknúť od žiaľu. Prečo ja? Prečo sa práve môj život musel zosypať ako domček z karát?
Zavrela som oči a snažila sa upojiť. Teta Caroline ma nemôže vidieť v takomto stave. Áno, presne tam bol cieľ mojej cesty. Pol hodiny som už cestovala a tak už zostávala len hodina. Kým dorazím do Pluckley mám ešte dosť času na upokojenie. Dedinka, ktorá má pár tisíc obyvateľom sa stane mojím novým domovom. Vlastne mi to aj vyhovuje. Nikdy som nebola príliš spoločenská. Oveľa lepšie som sa cítila v malej skupinke ľudí s tými najbližšími.
Čím viac sme sa blížili, tým menej bola krajina ľudnatejšia. Mestá vystriedali lesy a ticho rušil len zvuk taxíka. Opäť som nazrela cez okno, po ktorom sa šmýkali kvapky dažďa. Kým som bola ponorená do svojich myšlienok začalo pršať. Až t...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Patres

O mne

Som študent, ktorý sa vo voľnom čase venuje písaniu. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: