IKARIKAR http://www.ikar.sk

Temný les (Vaness Ďurišová)28.7.2013
 

3
 počet hodnotení: 9
prečítané 296, Komentáre 7

 
Anotácia
A potom prišiel prudký pokles.
Strata kontroly.
Presne toto mi život postavil do cesty,
aby som sa o ňom niečo naučila.
Možno dáva, ale vždy si berie.
 
 ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Adhara29.10.2018
 

Ahoj. Máš ešte záujem o konštruktívne pripomienky k tomuto textu?

NeLa10.12.2013
 

Ten dej je trochu predvídateľný, možno aj kvôli tomu, že veľa prezrádza anotácia. Ale námet sa mi páči a obálka tiež. :) Nie je to žiadna odborná kritika.
Teším sa na pokračovanie. :)

lumi923.11.2013
 

Ahoj Vanessa,
musím sa pridať k ostatným, že anotácia nie je celkom to pravé orechové. K takému názvu by sa hodilo niečo kratšie, záhadnejšie, čo čitateľovi do hlavy nasadí chrobáka - \"dofrasa, čo sa to tam bude asi diať?\"
Začala som aj kúsok čítať a hneď na začiatok mi padli do oka dve úplne protichodné vety. \"Túto knihu čítam už dlhšiu dobu, takže predpokladám, že by ma tam nemohlo nič prekvapiť, nič vystrašiť. Každou stranou sa dozvedám niečo nové, niečo doteraz pre mňa neobjavené.\" Jedna veta popiera druhú, možno by úplne stačilo \"ale\" medzi vety a hneď by to malo lepší význam.
Avšak myslím si, že keď ťa písanie baví, dokážeš \"vychytať muchy\" a všetko bude O.K. Hlavne neprestávaj písať, niektoré známe diela boli kedysi len papiere v zásuvke, nikdy nevieš, čo čitateľov osloví:D
Lucia

matasaska19.9.2013
 

Obálku myslíš v prenesenom význame výzor autorky? Lebo ak nie, a ty myslíš obálku diela, tak mne vôbec nepríde vhodná na Temný les. Úplné iné pocity vo mne evokuje táto fotografia.
Anotácia je úplne zlá, v tom sa zhodneme.

Adhara20.9.2013
 

Nie, myslela som obálku diela. Mne osobne sa k nadpisu hodí, hoci nadpis samotný sa mi nepozdáva. Asi som na obálky nenáročná, lebo väčšina vlastných obálok tunajších autorov sa mi páči. :-)

Adhara19.9.2013
 

Ahoj. Pridávam sa k Mačete. Tá anotácia znie naozaj dosť odstrašujúco pre väčšinu čitateľov s výnimkou tých posadnutých Twilightom. Navyše, “javom, ktorým nechápu” je nesprávne spojenie, má byť “javy, ktoré nechápu” alebo “javom, ktorým nerozumejú”. Nadpis tiež nepôsobí veľmi pútavo, ale jedno pozitívum môžem napísať – obálku máš peknú.

Mačeta16.9.2013
 

Ahoj,
v prvom rade zlá anotácia, aspoň pre mňa, tiež nie som špecialista :)ale prečítala som si ju a už nemusím čítať ďalej. Načo? Prezradila si v nej všetko, čo sa v príbehu bude diať a to, že sa hlavná hrdinka musí rozhodnúť v láske k upírovi, to tu už bolo ;) čitateľa to jednoducho nedonúti čítať ďalej. Ak ťa písanie skutočne napĺňa, píš ďalej a uč sa na chybách, mojim úmyslom nebolo odradiť ťa. Držím palce ;)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Vaness Ďurišová

P6219642r.jpg
O mne

Som len 16-ročné dievča zamilované do fantasy kníh. V mojich 15-tich mi napadlo, že by som mohla skúsiť niečo napísať. Vzala som papier a pero a premýšľala som, o čom by mohol môj príbeh byť. Hneď v prvý deň som napísala 10 strán a nevedela som s tým prestať. Konečne som našla niečo, čo ma skutočne napĺňa a pri čom môžem uniknúť z reality. Viem, že môj príbeh vôbec nie je dokonalý. Veď je to môj prvý príbeh vôbec. Preto by som sa potešila z každej rady a komentáru. Či už pozitívneho alebo negatívneho. Dúfam, že vás môj príbeh zaujme a budete sa tešiť na každú novú časť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: