IKARIKAR http://www.ikar.sk

Tessa, dcéra bohov (Andy)25.6.2015
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 20, Komentáre 1

 
Kapitola prvá
Tessa, dcéra bohov
~~~
 
Príbeh plný bohov, magických bytostí a mágov rozpráva o živote Tessy, obyčajnej smrteľníčky s nie príliš výraznou aurou, ktorá nezvláda neustále ponižovanie zo strany rodiny a činí veľké rozhodnutie - odchádza. Počas cesty ju napadne nemilosrdné stvorenie, ktoré jej prezrádza viac, než by potrebovala vedieť. Po útoku sa Tessina aura prebudí. Aura tak mocná, že páli okolie a berie život.
 
Táto udalosť rozpúta dávno zabudnuté obavy a pripomenie všemocným bohom, že i oni sa musia báť. Vystrašení bohovia nesedia a konajú, posielajú svoje armády, ktoré majú za úlohu nájsť dievča z legendy.
 
Tessa sa ocitá v nepríjemnej situácii. Netuší komu má a komu nemá veriť, nerozumie mágii, je pod veľkým tlakom a nemá poňatia kým, alebo čím je. Odpovede na jej otázky sa snažia zodpovedať padlí bohovia, kráľovná démonov, deti bohov a množstvo magických bytostí, ktoré ju sprevádzajú, chránia a učia tajomstvám mágie, aby bola pripravená čeliť svojmu osudu.
 
Časť prvá
~~~
 
Pre niekoho som zradca, pre iných priateľ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Nikola27.5.2018
 

Už som to čítala na wattpade a polo to fakt super 👌 ale som to nedočítala tak som sa to pokusila najsť inde. Prosím zberejnite aj ďalšie časti

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Andy

O mne

Mám rád mytológiu, božstvá, koltúry a mačky! Dávnejšie sa v mojej hlave zrodilo niekoľko príbehov, ktoré by som rád publikoval.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: