IKARIKAR http://www.ikar.sk

Tip na skvelý literárny večer (24.5.2011) Celkový počet komentárov: 2
 

       +            +    

=

TEN PRAVÝ PIATKOVÝ VEČER

 

      Už tento piatok, 27.mája, si príďte vypočuť autorské čítanie z knihy Něco za něco od najznámejšej lektorky tvorivého písania Markéty Dočekalovej. Po čítačke bude autogramiáda a následne diskusia o písaní, knihách, literatúre. Podebatujte si s autorkou a ďalšími milovníkmi kníh o tom, čo máte tak radi. O literatúre.


     Kto nepozná M.Dočekalovú, vedzte, že od roku 1996 sa takmer výlučne venuje písaniu scenárov pre televíziu. V roku 2005 stála pri zrode seriálu Ulice a podpísala pod jeho prvých 700 dielov (dnes už beží vyše 2000.časť). Pre české televízie napísala a zrealizovala asi 2000 scenárov.

     Je autorkou trojdielnej sady učebníc Tvůrčí psaní, ktoré sa stali na knižnom trhu bestsellerom. Něco za něco je jej prvý román, ktorý – ako sama tvrdí – je aj o tom, že každý máme svoje vlastné peklo, ale neskôr neraz zistíme, že je vlastne dobre, že sa to stalo tak, ako sa to stalo...

     Pozrite si viac o románe, ktorý je na MT za špeciálnu cenu.


     Ak teda máte chuť a čas, príďte si urobiť príjemný piatkový večer vo vychytenej Pizzerii Primavera takmer v centre Bratislavy. Okrem duševnej stravy vás čaká aj čosi pod zub: obložené misy, chuťovky, nápoje, kávička...

 

O čom to bude?

     Autorské čítanie Markéty Dočekalovej z knihy Něco za něco, autogramiáda a diskusia o všetkom, čo vás zaujíma o písaní, knihách, vydávaní kníh, promovaní a reklame.

     Knihu Něco za něco si môžete kúpiť priamo počas autorského čítania za zvýhodnenú cenu 8€ a autorka vám doň vpíše osobné venovanie.
 

Kedy a kde?

     V piatok, 27.mája od 19:00 v Pizzerii Primavera na Radlinského 39. Kúsok od Slovenského rozhlasu, či Račianskeho mýta. Pár metrov od pizzerie stoja električky i autobusy (viď mapa a foto nižšie).

     Vstup je voľný.

 

     P.S. Na román Něco za něco si môžete posvietiť oveľa skôr ako ostatní čitatelia. Oficiálne totiž budú románkrstiť až 13.júna v Prahe na štvorhviezdičkovej jachte...

 

    


 Komentáre

Vasil25.5.2011
 

Škoda, že tak deľako. Pizzu mám rád. Aj knihy, hoci nie vždy spolu. Pekný večer, pekný a aj chutný zážitok všetkým.

Lenka24.5.2011
 

Jéééj, to mám kúsok, tak sa prídem určite pozrieť. Tú pizerku poznám, je dobrá, majú tam milión píz a ja som si dobre pochutila na Napoletane. Super, vyzerá to na peknú žurku:-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Autor

 
Spýtajte sa
 

Literárny stĺpček

 

Užitočné linky

 
 

Autori

 
 

Hodnotenie vydavateľstva

 

 

Projekt

mediálne
podporujú: