IKARIKAR http://www.ikar.sk

Toto nevymyslíš...Kapitola 2 (Alžbeta Chalányová)10.9.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 87, Komentáre 2

 

Toto Nevymyslíš ,,,  2 kapitola.             
Celý týždeň ako som mala poobednú, čakal ma pri vrátnici, ruka v ruke sme sa prešmykli na moju izbu,,, lenže Vlado robil stále ranné zmeny. Po každonočných statočných  štyroch číslach bol ako vytrasená Detva, smial sa, že ráno nevie trafiť pichačku do hodín. Takto poctivo sme presexovali noci, dni týždne, buď mal voľnú izbu on, alebo ja. Ani sa nepamätám či sme jedávali. Premilovali sme každú minútu, chodili sme na prechádzky okolo rieky, hovorili si príhody zo života, zase  ma nosil na chrbte aj na rukách, aj v prírode sme sexovali, v našom lesíku ,,,Naše hormóny sa kamarátili, ledva sme im stíhali,,,Krásne časy, ako by to ani nebola pravda. Ja som znovu začala recitovať zamilované básne a on ma potom vybozkával ako nejaké čudo z vesmíru - Tinuška, nauč ma to, tak pekne ako to ty hovoríš to ĎE ŤE  ŇE ĽE - vyslovoval to smiešne nasilu. Cítym sa pri tebe jak dement menejcený.  - Učila som ho to, no darmo, smiali sme sa ako kone, lebo nebol schopný ten mäkčeň za svet použiť. Tak pokazil on mňa. Hovorím tvrdo, radošinské by ma mohlo za...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alžbeta18.9.2015
 

Nelamentujem;)Nikdy som nelamentovala. Keď ťa profil nebavil po prvú bodku ako ho môžeš posúdiť? Dobre vyvinutý mimomyslový chopok :D Čo je dať do čitateľnej podoby? ja sa nehrám na spisovateľku, keby si bol čítal vedel by si že pôvodne som to písala pre seba,,, - tie čiarky si sú toto ... :D hmm krajšie? To ťa na škole nenaučia. Už si to chopok? Ja skrátka píšem čiarky ,,, aj budem asi zlozvyk ale sú krajšie ako bodky ;)- Nebavilo ma čítať viac ako minútu , napriek tomu
dokážeš posúdiť text,,, pozouhodné ,,, Viem že nemusí zaujať,ani sa páčiť ale posúdiť text po minúte,,, že wóów Ale som rada že Slovensko má takých mentalistov čo posúdia po minúte.Vdaka :)

úprimne:17.9.2015
 

Netreba o sebe kecať a lamentovať, profil ma nebavil ani po prvú bodku.

Radšej si treba nechať upraviť text do čitateľnej podoby, ak je autor na záležitosti, ktoré robia zo slovných zhlukov jedinečné a pozoruhodné dielo, hodné straty času, prikrátky.
Treba zaujať, nie vymenúvať.
Nebavilo ma čítať viac ako minútu.

Tie tri čiarky za sebou sa v ktorej triede ZŠ učí a čo znamenajú?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Alžbeta Chalányová

O mne

Som 57 ročná žena s ťažkými zdravotnými aj životnými peripetiami, po živote ktorý som venovala len svojej rodine a dýchala som za svoje deti, mi ostala len prázdna náruč , sklamanie a bolesť v srdci a na duši. Aby som nescvokla , začala som sa ,,vypisovať,, len tak pre seba so svojich bolestí, spomienok, ale už s nadhľadom a až sarkastickým humorom. Dobre som sa pri písaní vyplakala a nasmiala ako kôň. Konečne mi padol kameň so srdca a písaním som si vytiahla poslednú triesku z NEHO,,, Našla som tú osobu čo fungovala na tomto svete pred NÍM. Veľmi sa mi uľavilo a vytiahla som si s pod nechta povestnú poslednú triesočku z NEHO čo tam ešte ostala. Nastala totálna úľava a našla som svoj duševný kľud a rovnováhu,,, zistila som že som vlastne šťastná žena, lebo viem už brať veci tak ako sú,,, Tento môj výlev srdca čítalo pár mojich známych, ktorí mi všetci ako jeden povedali - zhltol/a som to na dva večery čo sa mi pri knihe dlho nestalo, plakala som a smiala sa zároveň, Bety je to dobrééé, pošli to niekde! Tak to posielam aj keď viem že im sa to páčilo možno len pre to, že ma poznajú. Ale skúsiť treba všetko ,,, čo už ,,, Možno zistím, že život začína v 57 :)
Po dopísaní príbehu a neskutočnej úľave a očiste odrazu píšem básne,,, duchovné aj zamilované,,, denne to zo mňa tečie ako pena s prečapovaného piva. Ja som čudná osoba,,, všetko mám naruby. Písať som začala v staršej puberte a tu vidím samých mladých ľudí,,, ale aj tak idem s kožou na trh a nezrútim sa ak to neuspeje, ja som zažila iné nácviky v živote jeden neúspech ma nehodí naspäť do kúta z ktorého som sa tak ťažko dokázala postaviť. Kto toto prečítal toho zdravím - Ahoj človeče,,, ďakujem za tvoj čas ;)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: