IKARIKAR http://www.ikar.sk

Trisha (Josa)9.7.2013
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 217, Komentáre 0

 

Jedného upršaného večera som si len tak sedel doma na sedačke a pozeral sa von z okna ako prší. Vždy som mal rád dážď, ale v dnešný večer som mal pri pohľade von divný pocit. Zrazu som zacítil jemné chvenie, ktoré začalo stupňovať. Otriasal sa celý dom, obrazy na stene a poháre v poličkách padali. O chvíľu toto chvenie prestalo. Bol som vystrašený a tak som šiel skontrolovať či je všetko v dome poriadku.
Ani neviem z akého dôvodu som zamieril priamo do pivnice, z ktorej vychádzalo silné svetlo. Pomalým krokom som schádzal dolu schodmi pozrieť sa odkiaľ vychádza. V tom som to zbadal. V zemi bola diera, z ktorej vychádzalo to silné svetlo. Z čias keď som bol horolezcom mi zostali laná. Spustil som sa dolu otvorom až na úplný spod. Výška to bola obrovská. Trošku som sa po okolí porozhliadol a šiel chodbou. Po nejakom čase som začul zvuky. Znelo mi to ako rozprávanie, ale nebol to mne známy jazyk. Nenápadne som sa priblížil k tým zvukom. Uvidel som tam ľudí čo ma dosť prekvapilo. Chvíľu som ich pozoroval a keď som si uvedomil, že nevyzerajú nepriateľsky vyšiel som z tieňa. Ihneď ako m...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Josa

O mne

S písaním som začal niekedy v roku 2005/2006 keď som mal vytvoriť scenár pre PC hru. Žial PC hra nikdy nevyšla a scenár nikdy nebol na 100% dokončený. Z toho scenára vychádza vlastne poviedka Strach odnikiaľ. Na pár rokov som si dal pohov od písania a v rámci zabitia času vznikol príbeh Trisha. Opäť na pár rokov pokoj a v roku 2013 som sa rozhodol pustiť do úprav oboch mojich poviedok a ich následné predstavenie verejnosti.
A čo plánujem ďalej? Aktuálne uvidím ako sa uchytia tieto dve moje poviedky. Každopádne mam ďalšie 3 rozpracované, ale nebudem ich dokončovať pokým neuvidím či to ma zmysel.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: