IKARIKAR http://www.ikar.sk

Túžba (Letko)12.4.2012
 

3
 počet hodnotení: 5
prečítané 223, Komentáre 2

 

 
TÚŽBA.
 
Túžba, ktorá ho spaľovala, bola neznesiteľná. Už celé dni nemyslel na nič iné. V robote chodil ako námesačný, nevedel sa zbaviť myšlienok na ten slastný pocit. Chcel ho zažiť znova. Znova chcel vidieť ten bezmocný pohľad dvoch na smrť vystrašených očí ako prosia o milosť. Ako pes, ktorý zopár týždňov nejedol a od zúfalstva si hryzie vlastné končatiny. Znova chcel cítiť teplo ženského tela a jemnosť jeho pokožky, ktorá sa tak rozkošne chveje od hrôzy. Znova chcel prstami prechádzať po voňavých ženských vlasoch a vdychovať opojnú zmes kozmetických prípravkov. Ako naposledy. Ani sa veľmi nebránila. Vedela, že by to bolo zbytočné. Márne žobrala o život. Spomína na jej dlhý biely krk, ako ho objímali jeho mozoľnaté ruky a nekonečne dlho sa rozhodovali, kedy jej vezmú dych. Po dlhých minútach to nakoniec vzdal a pritlačil tak, že z hrdla sa vylúdil len chrapľavý sipot, ktorý po niekoľkých sekundách ustál do hrobového ticha. Nič lepšie nikdy nezažil. Nič sa nevyrovná tomuto orgazmu. Bola to vydarená akcia. Jej telo nikdy nenašli a pri troche šťastia ani nenájdu. Dobr...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Adhara13.4.2012
 

Na prvotinu je to celkom fajn. No odporučila by som výrazne menej prídavných mien a prísloviek – spomaľujú čítanie a atmosféra sa oveľa lepšie navodzuje inými vyjadrovacími prvkami.

letko13.4.2012
 

Adhara, ďakujem za vyjadrenie. Myslím, že máš pravdu, uvedomila som si to, až keď si mi to vypichla. Určite opravím :-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Letko

GLU39aae4_deti.jpg
O mne

Najradšej píšem pre deti a mládež. Mojé prvé dielko bola zbierka anglických veršovačiek, ktorá vznikla v čase, keď som sa venovala výučbe angličtiny detí v predškolskom veku. Neviete si ani predstaviť aké je ťažké učiť niekoho, kto nevie čítať ani písať a zároveň udržať pozornosť 4-5 ročných detí. A tak som začala skladať básničky, a deti si v rýmoch slovíčka skôr zapamätali. NEskôr som napísala básničky-hádanky aj v slovenčine. Budem vďačná každému, kto si moje dielko prečíta a odovzdá akúkoľvek spätnú väzbu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: