IKARIKAR http://www.ikar.sk

Túžba (Lucia Julen)15.5.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 64, Komentáre 1

 
Túžba Život sa delí na dve časti dectvo a dospelosť. U dievčat sa dospelosť prejavuje skôr asi okolo jedenásteho roka života u chlapcov to nikdy nie je úplne presne danné. Dievča od jedenastich sa stretáva s prvími prejavmi zrelej ženy a postupne spoznáva svet okolo seba a hľadá si chlapca. Môj život sa blíži k osemnástemu roku a moje ženské inštinkty pracuju tak na 80%. Dievčatá okolo mňa a približne v mojom veku,či už staršie alebo dokonca aj mladšie sa lepie na chalanov a majú už vážne známosti a pred školou,po škole, v meste alebo úplne kdekoľvek sa bozkávajú. Mňa to ani tak neľáka a chalan...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.20.5.2017
 

Lucia, nikdy neoslovíš čitateľov morom chýb a neznalostí. V každej vete máš minimálne jednu, našla som aj sedem. Ani jednu vetu nemáš v poriadku. Málo čítaš a nedávaš pozor na hodinách slovenčiny. Nezáleží ti na kvalite textu, niekedy čitateľa mýliš: „jeho oči pôsobili ľakavo“ – podľa tohto vyjadrenia sa ich bojíš. Píšeš, že sa ti chlapec páči, možno si teda chcela napísať: „pôsobili lákavo“. Musíš vždy vedieť, čo chceš vyjadriť. Ak nepodáš informáciu presne, pomýliš.
Hlavná hrdinka nemôže nevedieť, ako sa volá chlapec, s ktorým pracuje. Niekto zo spoločnosti, ktorá ho zamestnala, ho predsa musí oslovovať, ostatní kolegovia a pod. Neverím, že mu hovoria: hej, ty, poď sem! Napokon, môže sa ho spýtať sama, nemusí otravovať šéfa, ktorý je viac na dovolenkách ako v práci. Kto vlastne vedie cukráreň? Spravuje sa sama? Vidno, že nerozumieš procesom, no chceš o nich písať. Píš len o tom, čomu rozumieš. Ak chceš vpraviť do textu viac, spýtaj sa, neblamuj.
Premýšľaj nad všetkým, čo píšeš, inak vyrobíš nepodarok (ako v tomto prípade), o ktorý nik nebude mať záujem.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucia Julen

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: