IKARIKAR http://www.ikar.sk
Tyrelinská legenda - Ooben
5
 počet hodnotení: 7

 
Marek Kolcun
Ooben - obálka
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

kopček7.2.2010
 

Zaujímavé prevedenie. Má to taký vzhľad plachtoviny.

Aďa pre Mareka 7.1.2010
 

Ahoj Marek, zaujímavé, aj dielo, budeš aj ty legenda? Určite. Ďakujem za komentár ku mojim KRáTKYM ROZPRáVKAM PRE NAJM. Veľmi si to vážim.Aďa Bugátová.

Aďa pre Mareka 7.1.2010
 

Ahoj Marek, tieto tvoje diela,rozmýšľala som na čo sa mi to podobá. Potom som na to prišla. Pripomína mi to mystikou na veľdielo - Pán prsteňov, aj to je trilógia, ale ak sa mýlim, prepáč. Mne to tak pripomenulo. Aj keď je to o úplne niečom inom, ale...Aďa.

aeirfg1.11.2009
 

Marek J. Kolcun24.10.2009
 

Držal som sa v podstate len podmienok a pokúsil sa tak pripraviť základnú podobu obálok, ktoré budú pripravovanú dialógiu / trilógiu spájať -> Tyrelinská legenda + názov hlavnej postavy v danom diele + predmet pre ňu charakteristický. Som rád, že sa páči a pekne ďakujem :)

fantasta21.10.2009
 

Štýlova a pekne prevedená obálka.. páči sa mi..

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 

Návštevník

 

Profil autora

Marek Kolcun

moja maličkosť
O mne

Chcem s Vami podeliť o časť svojej mysle, svojej fantázie a zážitkov, o príbeh, ktorý ma stál budúcnosť, o legendu, ktoré ma možno zachráni. Tyrelinská legenda. Prvý diel pripravovanej tetralógie nesie ako podtitul meno hlavného hrdinu, Ooben a pripravuje pôdu pre dobrodružstvo, ktoré ste už videli, ale je podávané s vľúdnosťou, láskou a v neposlednom rade krvou.

Momentálne sa inými svojimi dielami prezentovať nechcem, pretože posledné tri roky som sa venoval výhradne tomuto dielu a dúfam, že sa mi ním podarí osloviť čo najviac potenciálnych čitateľov. Prajem teda príjemné posedenie a - samozrejme - počítanie :)

mail: marek.kolcun@gmail.sk

Moje naj
zopár stránok, kde žijem

Jocho Blog
NewDS - diskusné fórum

 

Všetky moje grafiky


 

Projekt

mediálne
podporujú: