IKARIKAR http://www.ikar.sk

Umenie ženskej irónie (Baška)22.2.2010
 

3
 počet hodnotení: 5
prečítané 88, Komentáre 4

 
Nový fenomén zvaný NEVERA
Podľa odborníkov je najkritickejším obdobím dlhodobého vzťahu tretí a siedmy rok. Čo však vtedy nastáva? Partneri často uvažujú nad budúcnosťou, podvedome hodnotia kladné a najmä záporné vlastnosti svojho najbližšieho a muži v tomto období premýšľajú, či im stojí za to viazať sa len s jednou ženou. Svet sa však mení čím ďalej, tým viac a okrem iných okolností a situácií ku ktorým prichádza ma najviac udivuje fakt, s akou ľahkosťou sa dnes pristupuje k tak krehkému citu, akým je láska. Všade naokolo počúvam príbehy o neverných mužoch alebo ženách- dnes je to takmer jedno- a v duchu dúfam, že mňa to obíde a nikdy nebudem musieť riešiť rovnaké problémy. Príbehy od známych mám možnosť počuť takmer z každej strany. Pri debate s priateľmi nadhodím tému a nestačím sa čudovať.
„ Nevera, ako hriešna vec, sa podľa mňa preceňuje. “, hovorí mi jeden priateľ opačnej sexuálnej orientácie. „ Dnes už nie je doba, kedy sa súdi za cudzoložstvo a naozaj ti hovorím, robí to každý. Jednoducho verím tomu, že neexistuje vzťah, v ktorom by nevera nebola. A to nao...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Linda2.3.2010
 

Nuz k clanku o nevere mozem povedat len tolko, ze aj ja mam pocit ze skutocna romanticka laska uz v tejto dobre ludom vela nehovori. Mam pocit, ze sa uz objavuje v prehnanom prevedeni len v romantickych filmoch na TV Doma :) Takze clanok je vystizny :)

Daniela Peleščáková22.2.2010
 

Veru, veru! S takýmto \"športovcom\" má žena na výber len dve možnosti. Alebo čo najrýchlejšie utečie, alebo privrie obidve oči a len sem-tam jedným okom mrkne, či je to stále on. Dúfať, že takého športového \"nadšenca\" zmeníte, je milé dámy len sebaklam.

Linda2.3.2010
 

No tak isto vasniveho gamera :)

nela22.2.2010
 

výstižné

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Baška

O mne

Mojim najvacsim snom v zivote je mat policku, kam si budem ukladat knihy s mojim menom ako autorky, ktore by inspirovali mnohych ludi.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: