IKARIKAR http://www.ikar.sk

UTRPENIE (Alena Alda Balgová)29.12.2012
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 562, Komentáre 7

 
Utrpenie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UTRPENIE.
( autorka krimipoviedky : Alena Alda Balgová )

Vyšetrovateľovi Krajmerovi ostal v dnešný deň po zadelení úloh k vyriešeniu prípad, ktorý sa odohral v tichej ulici, v ktorej panoval po celý čas kľudný a na prvý pohľad bezpečný život.
Vošiel do domu, kde na neho už čakal kolega, ktorý bol k prípadu zavolaný ako prvý, kvôli odobratiu vzoriek a zabezpečeniu prvotných dôkazových materiálov z miesta činu.
Na zemi v kaluži krvi ležalo telo muža, ktorého silueta bola obkreslená kriedou, aby bolo možné po odvezení tela a po dôkladnejšom preskúmaní miesta činu určiť podľa jej polohy, čo sa tu vlastne odohralo.
Už na prvý pohľad bolo zrejmé, že sa jedná o vraždu, keďže obeť mala v hrudníku dve bodné rany a jedna bola vedená pozdĺž ramena. Na dverách neboli viditeľné stopy násilného vniknutia.
Vražedná zbraň sa na mieste činu nenašla a privolaný patológ určil po obhliadke čas úmrtia...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alda19.1.2013
 

Elienka, ďakujem, potešilo ma, že vás moje poviedky oslovili a určite neskôr (v priebehu pár mesiacov)pridám aj ďalšie. Momentálne pracujem na románe, ktorého dokončenie už nebude dlho trvať. Chcela by som ho do leta poslať do vydavateľstva Ikar. Mojim veľkým snom je, vydať knihu a získať si čitateľov. Tieto poviedky vznikali popri písaní románu, ako \"oddychovky\":), tak nie je vylúčené, že si ďalšie z nich do leta v prípade vášho záujmu prečítate.

elienka7.1.2013
 

Zaujímavý príbeh,zatiaľ som si prečítala len tento jeden,ale budem pokračovať v čítaní.Snáď by som si dovolila podotknúť na chyby vo vykaní. Napr.\"Všimla ste si niečo podozrivého?\"(Všimli ste si niečo podozrivého?).Inak veľmi zaujímavý príbeh :-))Aj zaujímavá ilustrácia.

Alda7.1.2013
 

Elienka, som rada, že sa vám príbeh páčil a dúfam, že sa vám budú páčiť aj tie ostatné a že ich označíte rovnako za zaujímavé:). Ďakujem vám za upozornenie na chyby vo vykaní. Prejdem si ešte raz všetky poviedky a postupne chyby odstránim:).

elienka19.1.2013
 

Prečítala som si už všetky poviedky,zaujímavé čítanie.Rada si prečítam aj ďalšie.

elienka19.1.2013
 

Určite si ich prečítam,už sa teším aj na román.Prajem Vám,aby sa Vám podarilo ho vydať.Veľa tvorivých nápadov :-))

Alda19.1.2013
 

Elienka, veľmi pekne vám ďakujem za prianie. Vaše slová ma potešili a budem sa snažiť urobiť čo bude v mojich silách, aby sa naše spoločné prianie nakoniec stalo skutočnosťou. Prajem vám rovnako veľa tvorivých nápadov a všetko dobré v živote:).

elienka20.1.2013
 

Ďakujem veľmi pekne.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Alena Alda Balgová

O mne

Nedokážem si predstaviť svoj život bez písania poézie, alebo prózy. Túžim v tejto oblasti niečo dokázať a to, či mám šancu splniť si svoj veľký sen a úpútať vašu pozornosť prosím posúďte sami.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: