IKARIKAR http://www.ikar.sk

Uväznená v ilúziách (Connie Krista)13.3.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 106, Komentáre 0

 
Uväznená v ilúziách  
„Prosím, počkaj! Vieš, že nie som taká rýchla ako ty!“ kričala som na Andrewa, ktorý sa mi úplne stratil z dohľadu. S úsmevom som pokrútila hlavou nad jeho roztopašnosťou, odhrnula si z čela blonďavý prameň vlasov a naďalej sa predierala papradím. Ukázala sa však moja nemotornosť a ja som zakopla o koreň stromu. Našťastie sa mi to podarilo ustáť a ja som si úľavou povzdychla.
„Vidíš? Chceš, aby som sa zabila? Vieš, že na to nepotrebujem veľa úsilia,“ snažila som sa ho presvedčiť, no márne. Neznášala som, keď sa so mnou takto zahrával. Nabudúce sa mu na nejaké zbližovanie s prírodou akurát tak zvysoka... Ešte chvíľu som sa potulovala po lese, až pokým mi nad hlavou nezasvietila malinká žiarovka.
„Tak fajn! Môžeš si za to sám. Idem domov!“ zabrnkala som na inú strunu. Naštvane, v skutočnosti zadržiavajúc smiech, som sa zvrtla a vydala domov. Neprešlo ani päť sekúnd a už som mala okolo pása ovinuté pár svalnatých rúk. Jeho dych ma pošteklil na krku, kde ma následne jemne pobozkal.
„To by si mi hádam neurobila,“ p...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Connie Krista

O mne

Milujem vôňu kníh, ťažobu stránok v rukách, osudy a úskalia všetkých vymyslených i skutočných postáv. Neverím, že som niečo také napísala. Nuž, som skrátka knihomoľ.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: