IKARIKAR http://www.ikar.sk

Už viac nie (Peťa)1.9.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 446, Komentáre 3

 
1. KAPITOLA
Rýchlym krokom som sa rozbehla po chodníku smerom k parkovisku, kde som nechala auto. Nohy v drahých lodičkách som kládla rázne jednu pred druhú vyhýbajúc sa kalužiam. Raňajší účes mi kropili kvapky jesenného dažďa. Ešte stále vo mne odoznievali pocity sprevádzajúce predstavenie mojej knihy v televíznom programe pre ženy. Samozrejme, keby obaja moji rodičia neboli známi do televízie by som sa nedostala. Napriek tomu som bola na seba pyšná. Nešlo o to, kto mi zabezpečil túto popularitu. Išlo o to, že posolstvo mojej knihy sa dostane do tých správnych rúk, uší či očí. Na parkovisku som pobehla k autu a rýchlo nastúpila. Nemohla som sa dočkať stretnutia s Marcelom. Bol preč tak dlho. Tešila som sa ako mu poviem o dnešnom vystúpení v televízii a rozhovore do časopisu, ktorý ma ešte len čaká. Ach Marcel, pri spomienke na milovaného muža som sa zachvela. Plynule som sa zaradila do premávky a pridala som plyn. Nemohla som sa dočkať nášho stretnutia v rakúskom hotely. 
"Vyzeráš skvele," pochválila som ho a bozkala na líce. Usmial sa na mňa tým úsmevom, pri ktorom sa mi roztr...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Yebo22.10.2015
 

Rovnako pridávam plus za tvoj štýl písania... vytknem len jedinú vec, ktorá ma iritovala kedže tých pár bolo napísaných,, nemusia vždy všetci vrčat po sebe :) ... ale podľa mňa je to skvelý príbeh, dala si si záležať na obrazoch, v každom prípade chválim a rád si prčítam ešte nejakú tvoju tvorbu .... palec hore

Severína2.9.2015
 

Ja musím pochváliť. Páči sa mi štýl písania. Jednotku dávam aj tomu, že je tam veľa dialógov, čo je veľmi dobré. Nezvolila si formu - kde bolo tam bolo, čiže rozprávanie, rozprávanie a nič konkrétne.
Čo vytknem je rýchlosť akou tu pridávaš kapitoly. Vidím, že je tu už desiata, prečítala som len dve. Lepšie je pridať hoci každý deň, ale len jednu. Aby si ťa ľudia mohli nájsť.
Ešte ťa upozorním, prejdi si kapitoly, včera som tam objavila nejaké preklepy, po sebe si mala vo vete - zámeno sa, slovo a zase sa. Jedno tam bolo zbytočné. Chýbalo mi tam aj zopár čiarok pred že. Keď si to prejdeš, určite na to nájdeš.
Táto téma je dosť zaujímavá - NEVERA. Áno, je stále medzi nami, dokonca i v takejto podobe, ako opisuješ.

Peťa2.9.2015
 

Ďakujem pekne, tvoj názor si naozaj veľmi vážim. Zvyknem pridávať celú poviedku naraz, ale možno popremýšľam o tom, že by som kapitoly pridávala každý deň, ako navrhuješ.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Peťa

O mne

Občas tichá, občas hlučná.
Raz sa smejem, raz plačem.
Milujem aj nenávidím.
Rozosmejem - rozplačem.
Som žena.
Emotívna.
Agresívna.
Hurikán aj jemný vánok.
Rovnaké sú aj moje diela.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: