IKARIKAR http://www.ikar.sk

V Babiččinom údolí (Michaela Maršalová)29.5.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 79, Komentáre 2

 
Akoby čas neplynul. Dokonca putujem v čase, a zrazu sa ocitám v zovrení teplej náruče zabudnutej prírodnej krásy, ktorá vo mne zrodí túžbu byť bezstarostným dieťaťom pobehujúcim po babičkinej záhrade s radosťou z každej neznámej kvetinky či trávy. V ušiach mi znejú neutíchajúce trilkové koncerty a tak so zatajeným dychom načúvam. Na mysel znovu a znovu neodbytne klope otázka ako som bez tejto nádhery doteraz dokázala prežívať v neprestajnom zhone a ruchu masy veľkomesta. Zrazu sa stáva tak vzdialeným. Z útlej, ni...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.31.5.2017
 

Podľa českého nadpisu som očakávala text v češtine. Zvolila si hybrid slovenčiny, češtiny, nespisovných slov, chýb a tuším aj staroslovienčiny. Neznalosť čiarkových pravidiel ma rušila viac, než je únosné. Hlavne som nepochopila dôvod napísania tohto zhluku bez logických odsekov, aj preto sa mi zle čítalo. Nedávno som si opäť pozrela v TV Babičku, nesmrteľné a milé dielo s odkazmi pre ďalšie generácie, ktoré už bolo napísané. Zrejme si sa mu chcela priblížiť. A možno je to paródia. Prípady ako je tvoj, vždy skôr vnímam ako paródiu až paškvil. Podobne môžeš napísať druhého Haryho Potera, Pána Tau, Malú morskú vílu, Malého princa, ale sama dobre vieš, že to nebude mať žiadny význam.

Rada29.5.2017
 

Opraviť chyby, čosi zmeniť a vety v uvodzovkách dať do nového riadku. Skôr ako sem ktosi nakukne. Radím ti zatial nepokračovať.Počkaj na radu a kritiku.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Michaela Maršalová

O mne

Zaujímam sa o tvorbu rôzneho druhu. Je to výborný spôsob ako obohacovať svet naokolo a nachádzať zmysel a radosť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: