IKARIKAR http://www.ikar.sk

V koži blázna (Jane Blake)3.6.2014
 

2
 počet hodnotení: 7
prečítané 374, Komentáre 2

 

1.
Bežím, padám, chytajú ma a znova sa ocitám vo zvieracej kazajke ako vždy keď sa pokúsim dostať sa preč z toho prekliateho miesta. S obmedzeným pohybom zostávam zamknutý v malej miestnosti o veľkosti tri krát tri metre. Žiadne okná, izolovanosť od vonkajšieho sveta. Len z chodby sa ozýva nezmyselný smiech, krik. A ja sa opäť pýtam sám seba, čo som komu urobil, že som sa ocitol na takom hroznom mieste.
Dávno ma prestalo baviť bojovať s ošetrovateľmi, ktorí aj tak vždy nejakým spôsobom dostanú potrebnú dávku liekov, ktoré majú omamné účinky. Zvyčajne po nich zaspávam v náručí nočných môr minulosti. Nie je tomu inak ani teraz. Vzdávam sa. Sedím opretý o zadnú stenu kutice osvetlenej iba malou žiarovkou visiacou zo stropu na neizolovanom kábli. Zadívam sa na ňu a vyčkávam kým nebudem môcť zodvihnúť ťažké viečka. Letím do ríše snov, domov.
********
Preberám sa na mieste, ktoré mi vždy bolo najmilšie. Som doma, vo svojej izbe plnej obrazov zobrazujúcich smrť a chaos. Niektoré sa mi podarilo kúpiť na rôznych aukciách, iné sú odo mňa. Aj teraz mám v jednej ruke paletu a v tej...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Eny6.6.2014
 

Hm, Jane, musím Ťa pochváliť, zlepšuješ sa. Zaujalo ma to a to dosť nato, aby som húževnato čakala na ďalšiu kapitolku :D. Držím palčeky v ďalšom písaní :D

Jane Blake7.6.2014
 

Ďakujem, Eny, i keď ja to stále vidím rovnako. Sem tam sa mi čosi podarí, inokedy zase nie :) Ale zase je pravda, že teraz keď sa už nemusím učiť, mám viac času na písanie a tak to môžem aj lepšie prepracovať. Hádam všetko teraz podokončujem. Ale tomuto tu sa teraz venujem najviac, takže sa nemusíš báť toho, že budem zanedbávať pridávanie nových kapitol ;)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jane Blake

IMG_20161103_143522.jpg
O mne

Od istého času je písanie môj život. (Aj preto študujem žurnalistiku.) Píšem vždy, keď mám nápady a aspoň trochu voľného času. Je mi jedno, že niekedy z toho nevzíde nič dobré, ale tréning je základ úspechu....a názor iných tiež. Preto som tu. Aby som sa zlepšovala v tom, čo ma baví...No niekedy je ma lepšie brať s rezervou.

Dotazy na diela mi môžete napísať aj na mail :)
1Queen_Of_Darkness1@azet.sk

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: