IKARIKAR http://www.ikar.sk

V zajatí osudu (Nikola Mazúrová)16.9.2013
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 124, Komentáre 7

 

 Odvaha nie je neprítomnosť strachu, ale schopnosť prekonať ho.
                                                           Donald Trump
 
Prológ
 
Všade bolo ticho a tma. Ulice boli pusté, dalo by sa povedať že mesto je mŕtve. Ani myši sa neodvážili vyjsť zo svojich úkrytov. Vo vzduchu bolo cítiť strach a hrôzu. Len najodvážnejší by sa odhodlali opustiť svoj dom a prísť sem do tohto pustého Bohom zabudnutého zničeného mesta, kde sa prednedávnom odohrala hrôza. Mesto kedysi krásne stálo celé zničené, zostali len zrúcaniny. V diaľke zahrmelo a o niečo neskôr blesk preťal oblohu, a osvetlil zrúcaniny, pri ktorých sa týč...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Nikola Mazurova30.9.2013
 

Tak určite budem na tom pracovať a dám si na to pozor. A ostatné diela čítam napríklad Posledný výstrel veľmi sa mi to páči a snažím sa všímať ako čo ostatný píšu. :)

Eny30.9.2013
 

To je dobre, že čítaš ono to veľmi pomôže.

Eny26.9.2013
 

Nikolka, neviem koľk omáš rokov, už som ti písala, že gramatiku neriešim, ale ten text sa veľmi ťažko číta, ak je to všetko na kope, o priamej reči ani nehovorím. Skús to prerobiť, pretože to čitateľov odrádza, ak text nie je aspoň úhľadný.

Eny24.9.2013
 

Nikolka, ku gramatike sa vyjadrovat nebudem, sama nie som expert. Zacina to zaujimavo, uvidim ako to pojde dalej. Jedine co by som ti zatial vytkla, su dialogy. Kazda postava by podla mna mala mat pri svojej reci, svoj riadok. Nebude z toho potom, take mis mas. (Ospraavedlnujem sa za diakritiku, citam v praci cez mobil :D)

Nikola Mazurova25.9.2013
 

Milá Eny. Ďakujem určite na tom ešte zapracujem a ďakujem za radu. Oceňujem to :)

Eny25.9.2013
 

Vieš, je to lepšie čitateľné, ak je priama reč v samostatnom riadku, potom si viem aspoň utriediť, kto čo povedal, skús si pozrieť iné diela, a uvidíš ako majú text rozložený a zároveň si môžeš prečítať, čo je aj im vytknuté a sama sa tomu vyhnúť.

Daisy vždy ku každému komentáru pridá odsek, ktorý sa vôbec netýka diela. Je to o tom, aby si si aj ty prečítala iné diela a napísala k nim komentár, pretože naozaj, ľudia sem len pridávajú diela a čakajú na odozvu, ale sami tú odozvu nechcú nikomu dať. Keď budeš mať čas sadni si za PC a trochu to tu prelistuj, možno tu nájdeš diela, tak ako ja, a budeš čakať, kedy konečne pribudne nová kapitola. :D to len tak na okraj :D

huda18.9.2013
 

Zatiaľ je to krátke na nejaké komentovanie. Som zvedavý, čo také zaujímavé by sa mohlo diať v už spustošenej krajine.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Nikola Mazúrová

O mne

Veľmi rada čítam knihy a zaujímajú ma takmer všetky žánre.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: