IKARIKAR http://www.ikar.sk

Venovane hviezde (Jamajka)31.1.2013
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 114, Komentáre 1

 
Venované hviezde
Pre Rose,
Spravila si to znova!
Opäť máš na sebe tie krásne šifónové šaty, ktoré ti odhaľujú ramená pokerkované od Joea Mellowa. Poznám jeho kresby. Všetky vzory vytvorené jeho ihlou mám napozerané v hlave ako kotúče tvojich filmov. Aká si len nádherná! Tie mierne zvlnené vlasy, kadere padajúce do čela! Do toho múdreho čela kráľov a osobností.
Včera, 1.marca, sa mi s tebou opäť snívalo, moja drahá. Videl som ťa pri bazéne v našej záhrade. V tej, o ktorej sme toľko snívali! Telo bohyne ti obopínali kúsočky tyrkysovej látky. Bola tesná tak akurát, aby nepohoršovala sliediacich susedov. Budem musieť kvôli nim zvýšiť plot. Ale čo! Srať na susedov! Na ten párik starých darmožráčov z Memphisu. Čo oni vedia o kráse? Kto im čo kedy o nej povedal? Nemajú o tebe ani páru! Mne sa snívaš, ja ťa milujem, moja si! Ako hovoria kresťania „čo Boh spojil, nech človek nerozdelí“. A už vôbec nie takí paparazzi , ako tí starí špehúni od vedľa! Našu čistú lásku posvätil sám Najvyšší.
Ale späť k môjmu snu, kráska moja. Ležala si pri bazéne, tvoje delikátne prstíky sa do...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

zošívačka pochválená31.8.2013
 

mmmmmmmmmmmmhm

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jamajka

O mne

Cim menej slov, tym lepsie. Som Jamajka nech uz to znamema cokolvek. :) Spisovatelia su predsa introverti, takze tolko slov staci.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: