IKARIKAR http://www.ikar.sk

Vianočné poviedky - súťaž (E.L. )1.11.2015
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 180, Komentáre 3

 
Vianočné poviedky súťaž
Ahojte, 
 
na FB vznikla nová skupina - Milujem knihy slovenských autorov, kde čitateľov informujú o tých, ktorým sa už...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Emko2.11.2015
 

Kedysi to na mt žilo viac, vyhlasovali sa súťaže, hodnotili diela, no prvotný elán sa vyparil. Asi môžme byť radi, že funguje portál ako taký.
Mne osobne sa fb stránka pozdáva a vyhlásená súťaž tiež. Ak zosmolím vianočnicu, tak sa aj zapojím, hoci radšej mám spontánnejšie nápady na poviedky, než rozdumovať nad témou. No, veď uvidíme, či bude snežiť alebo mrznúť (v makovici) :)

Lýdia J. 7.11.2015
 

Jasné, že počas pôsobenia M. B. to tu žilo.:) Aj u čitateľov, aj u hodnotiteľov. Lebo sa staral. A je mi občas ľúto, že aj sa vyparujem. Fakt to tu bolo kedysi lepšie.

Vianočnicu prečítam - ak bude. Možno ani snežiť či mrznúť nebude. Či, Emko?:)

Lýdia J.2.11.2015
 

Pýtam sa sama seba - prečo na Fackovacom Boxe vznikla skupinka? Tam nemám adekvátny dosah. Prečo sa nepodporujú mámtalenty sami seba na MT?

Mimochodom, veľmi rada čítam slovenských novodobých autorov. Sú dobrí, mám doma aspoň šesťdesiatku ich vydaných kníh. Iba jednu - tú najsamlepšiu nemám. Raz aj to bude.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

E.L.

O mne

Každý príbeh inšpirujú ľudia, možno nie skutoční, ale vysnívaní, či naopak tí, ktorých by sme v našich životoch nechceli stretnúť. Každý príbeh znázorňuje jeden či viac ľudských životov. Taký, ktorý môžeme závidieť, alebo naopak dúfať, že nás podobný osud nikdy nestretne. Nájsť si čas na knihu, čí príbeh na mamtalent.sk znamená prežiť kúsok cudzieho života... Tak siahajme po knihách starostlivo...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: