IKARIKAR http://www.ikar.sk

VIKTOR (Matej Lipka)13.8.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 65, Komentáre 0

 
VIKTOR
Posledný kus oblečenia odhodila na zem a pohodlne sa uložila na jeho posteľ, len v spodnom prádle. Čakala na Viktora – svoj nový objav – kým príde z kúpeľne. Po mesiaci čakania sa Ivana rozhodla, že dnes večer bude „ten“ večer, a preto sa na dnešné rande dokonale pripravila.
Rukami si ešte raz prešla po nohách aby sa uistila, že sú dokonalo oholené, napravila si svoje nové, sexi nohavičky a vo veľkom zrkadle oproti si skontrolovala vlasy. Vyzerala dobre. A keďže jej ostával ešte nejaký ten čas, prebehla pohľadom po zariadení izby.
Dominovala jej veľká posteľ, na ktorej by sa pohodlne vyspali aj traja. Okno smerovalo do ulice, ale tak aby doň nebolo vidno z domov oproti. Na opačnej strane izby boli dvere do kúpeľne, ako to videla v amerických filmoch. Vždy sa jej to páčilo – mať vlastnú kúpeľňu hneď vedľa spálne. Je to veľmi praktické. Nočné stolíky po bokoch postele vyzerali byť z kvalitného dreva a podlahu pokrýval perzský koberec. Kým sa Ivana vyzliekala, na chvíľu na ňom stála bosá. Určite nešlo o lacnú atrapu. Nadobudla preto dojem, že popri všetkých jeho kladoch,...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Matej Lipka

O mne

Už roky nosím v hlave kopec nápadov na rôzne príbehy. Ale nikdy som si nenašiel čas ich spracovať. Verím, že to sa čoskoro zmení.

Konštruktívna kritika je viac než vítaná.

Ďakujem za váš čas strávený čítaním mojich výtvorov a dúfam, že sa vám budú páčiť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: