IKARIKAR http://www.ikar.sk
Víla Amy
5
 počet hodnotení: 20

 
Zimmet
Vila Amy.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

ANDREA BUGÁTOVÁ24.1.2010
 

Milá Zimmet, tak si ma nesklamala, obrázok nakreslený, veľmi pekný k mojim rozprávkam. Len malý dotaz, víla mohla byť trošíčku mladšia, ale aj tak je zlatá, hubka, líštička a slniečko sú krásne, aj stromčeky, aj kvietky, aj farebnosť, super. Ďakujem veľmi pekne, za odvahu. Môžeš mi prosím ťa aj na moje novú rozprávku o Jankovi-polievkovi? Tam už nemám kresbu, ak sa ti chce. Inak som šťastná, že ťa oslovila moja rozprávka o víle Amy. Ešte raz ďakujem. Prajem pekný deň.

ANDREA BUGÁTOVÁ25.1.2010
 

Milá Zimmet, rada by som Ti poslala môj mail, ak by si mi túto milú kresbičku mohla zaslať, budem rada. A uvidíme do budúcnosti, snáď použijem obe, spolu s originálom. A prípadne, ak by si mi aj ďalšie, ak by si mi nakreslila. Uvidíme, či nebudeme aj spolupracovať, záleží, ako sa Ikar rozhodne.
Môj e-mail:andreabug@centrum.sk. Veľmi pekne ďakujem. Aj obrázok Maku, tá je suprová,ak môžem poprosiť. Nedajú sa mi odtiaľto stiahnuť.
Díky a prajem veľa krásnych námetov a ešte krajších ilustrácií.

Zimmet25.1.2010
 

Ahoj Andrejka, vílu Amy som Ti preposlala, prosím nehnevaj sa, že Maku neprikladám, tú si chcem ešte chvíľočku nechať u seba :B

ANDREA BUGÁTOVÁ25.1.2010
 

Ahoj Zimmet, tak veľmi pekne ďakujem a na Maku sa nehnevám, je to tvoje dielo, tvoje právo. Si zlatá, že si mi to poslala a čakám na ďaľšie tvoje portréty na MT. Ak nakreslíš napíš mail, aby som si pozrela, nech to neprepasiem, lebo už je toho moc na kukanie, len málo času. Ešte raz dík, že tak rýchlo a super. Pa.

Zimmet24.1.2010
 

Ďakujem Vám, na každý pád to bola zábava a potešenie aj pre mňa :B

Lipárová Vlasta23.1.2010
 

Tak to je prekrásny obrázok.

mária23.1.2010
 

Pre detičky aj babičky, Zimmet, vie svojou tvorbou potešiť každého.

cami23.1.2010
 

Zimmet, pre malé detičky je to parádna kresbička.;-)

Zimmet23.1.2010
 

Ahoj Andrejka, tu je sľúbený obrázok k Tvojim Rozprávkam pre najmenších, dúfam, že Ťa ním nesklamem, a že sa Ti aspoň trošku moja verzia víly Amy zapáči. Kreslila som to ceruzkou a farbičkami, vrátila som sa trochu do svojich detských čias, bola to zábava :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: