IKARIKAR http://www.ikar.sk

Vlk (jozmet)19.3.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 31, Komentáre 0

 

Kde bolo tam bolo žil raz jeden vlk hlboko v horách medzi Babou Horou a Pílskom. Mal tam svoj brloh s ktorého vychádzal, iba v noci, keď už všetci spali, lebo sa bál, že ho niekto uvidí.
Jednej noci si kráčal lesom sám a opustený číhajúc na korisť, lebo bol, ako vždy hladný. Tak mu to vravieval jeho žalúdok. A hlad je zlý, keďže bola tma, tak milý vlk videl tak poslabšie ale to mu nevadilo, aby  hľadal jedlo. Keď tu zrazu zbadal niečo asi chutné a šup hneď sa do toho zahryzol, ale to bola chyba totiž to sa vám zahryzol do kameňa pri rieke s ktorého sa odrážal mesačný svit a Vlčko si myslel že to je hádam nejaká potrava, no pomýlil sa a vylomil si všetky zuby. Ubolený kráčal domov, dokonca aj krvácal s ďasien ale to mu nevadilo, musel sa isť rýchlo skriť, aby ho nevideli že on vlk takto dopadol bez zubov. Čo teraz bude robiť?
Na druhý deň, ako nikdy vstal skoro ráno, a rozhodol sa ísť k čarodejníkovi ktorý býval hneď za rohom, aby mu poradil, čo s tým. Čarodejník sa pozeral a pozeral, aj sa smial, ale len tak nenápadne, aby si to vlk nevšimol. Mohol by ho totižto zožrať, ale...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: