IKARIKAR http://www.ikar.sk

Vnímanie On/Off (Miška)19.4.2017
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 17, Komentáre 4

 
Vnímanie On/Off - kapitola 1
1         Novinka v našej rodine
 
Prebudila som sa na náhle nutkanie skontrolovať svoju mamku. Vyskočila som z postele a utekala som do rodičovskej spálne. Od doby, čo malého Miška presunuli do vlastnej izby, spali rodičia s otvorenými dverami, aby ho počuli, ak by sa rozplakal. Potichu som vkĺzla do izby a čupla som si k posteli na mamkinej strane. Načúvala som jej dychu. Nič nenasvedčovalo tomu, že je niečo v neporiadku. Zrejme to bol len zlý sen. Dvihla som sa a pozrela som sa na veľké digitálne hodiny na mamkinom nočnom stolíku. Pol piatej. Super. Teraz už nezaspím. Cestou do vlastnej postele som sa zastavila v Miškovej izbe. Aj Miško spokojne spal a na tvári mu pohrával šťastný úsmev. Chvíľu som ho pozorovala. Všetci pokojne spia, len ja blúdim po dome, ako mátoha. Nechala som Miška s jeho šťastnými snami a zamierila som do izby, ktorú okupujem spolu so svojou mladšou sestrou Danielkou. Hodila som sa na svoju posteľ a naveľa som predsa len zaspala.
Milujem svoju rodinu, ale nebolo by od veci, ak by bola o trošku menej hlučná. A tiež by...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Margita10.5.2017
 

Ahoj Miška,prečítala som si pozorne napísané a cítila som sa,akoby som v tej rodine žila a pripomenua si mi môj život s tromi malými deťmi,teším sa na ďalšie kapitoly.

Miška12.5.2017
 

:) teší ma, že vás moje maličké dielo vyburcovalo k spomienkam. Nad ďalšími kapitolami premýšľam a čoskoro možno pridám niečo nové.

zuzana4.5.2017
 

Ahoj, prečítala som prvú kapitolu, páčila sa mi, len by som k popisu členov rodiny pridala aj niečo o hlavnej hrdinke, minimálne vek.

Miška10.5.2017
 

Ahoj Zuzana, ďakujem, že si si našla pár minút na prečítanie danej kapitoly. Popravde, práve prvú kapitolu som už niekoľko krát prepísala, ale ďakujem za námet na jej ďalšie doplnenie. :) Určite sa na to pozriem.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Miška

20160826_161557.jpg
O mne

Tí, čo ma poznajú, vravia, že som dieťa šťasteny. A ja sa nehádam. Mám úžasného manžela, dve skvelé deti a úžasne veľkú širšiu rodinu, vďaka ktorej mám množstvo podnetov na písanie. Nie je nič krajšie, ako keď sa venujete tomu, čo Vás baví, a navyše ako skvelý bonus máte to, že Vás podporuje Vaše okolie.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: