IKARIKAR http://www.ikar.sk

Volá sa to manželstvo... (alebo vojna pohlaví) (NiNa)15.8.2013
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 160, Komentáre 1

 


Z pohľadu muža:
Ležím v posteli, škrabem sa v rozkroku a snažím sa nájsť niečo v telke. Je to žiaľ nemožné... Pretože jediný športový kanál, ktorý sme mali, odišiel so satelitom. Premúdrela Táňa sa rozhodla šetriť, vraj musíme si utiahnuť opasok, keď už je tá kríza. Ale prečo sme potom začali u mňa, mala by skôr prestať kupovať pleťové masky a iné hlúposti, ktorým ženy vravia kozmetika.
A kde je teraz? Vlastne, že sa ešte pýtam... Určite beží na páse. Po Vianociach pribrala dve kilá a už musela mať bežiaci pás, akoby ma trochu tuku na bokoch a zadku odrádzalo od sexu. Práve naopak, konečne vyzerala ako žena s krivkami a nie ako moja pätnásťročná neter, ktorú by ste si zozadu pomýlili so synovcom. A navyše ak si myslí, že toto ju omladí... Chuderka malá, o desať rokov z nej aj tak bude zosušená slivka a ja budem musieť donekonečna trepať tú istú lož: áno, si nádherná.
Konečne prišla, síce bola celá spotená a doslova páchla ako kvety na lúke napchaté do zázračnej dózy zvanej dezodorant, ale ani to ma neodrádzalo. Je na čase, aby sa môj priateľ v nohaviciach postavil a ukázal, ak...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

oly ole6.9.2013
 

Ahoj NiNa,
tvoja poviedka je málo originálna / taký otrepaný stereotyp/. Nevadí, nečítalo sa to po tebe zle, štylistické chyby vychytáš. Určite si prečítam i ďalší príspevok, ak pridáš. Vojna pohlaví je síce používané slovné spojenie, ale na mňa pôsobí skutočne prečudesne.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

NiNa

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: