IKARIKAR http://www.ikar.sk

Vraj v mene Lásky. (Černai Štefan)19.1.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 70, Komentáre 0

 

Vraj v mene lásky
 
Oči sa mu otvorili ako by mal v sebe namontovaní nejakí neviditeľní budík. Pozrel na hodinky v prítmí pološera ukazovali šiestu hodinu. Stávaj deti treba nachystať do školy, niečo rýchle ukuchtiť a o jedenástej máte stretnutie s klientom šomral si pod nosom keď sa dvíhal z postele, opatrne aby svoju polovičku ani náhodou nezobudil...to bi bolo zase nepríjemných pohľadov počas celého dna, keby sa nevyspala do ružova.
Ale tak mu treba, veď sám sa rozhodol že povedie výchovu štyroch detí a domácnosť naďalej ako keby manželka ešte stále bola v Taliansku . Za dva roky čo bol z deťmi sám si nato aj zvykol a ona si pochopiteľné odvykla od domáceho prostredia . Nezabudne ako prišla večer domou z práce sadla si pred televíziu prišla za ňou dcérka s prosbou ,mami môžeš mi pomôcť? Ten nevraživí pohľad ktorou malú obdarovala, stal za ten hriech. Kvôli tomu ona chodí domou snáď aby ani tu nenašla pokoj ? Bola ako sto čertov aj keď sa to snažila zakryť. Vtedy si povedal že pre záchranu manželstva sa nebude z ňou hádať ale urobí všetko preto aby si čím skôr si zvyk...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Černai Štefan

O mne

Som osoba poznačená nepríjemnou chorobou zvanou Dysgrafia. Napriek tomu sa snažím presadit v svete písania pretože sa mi strašne páčia knižky.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: