IKARIKAR http://www.ikar.sk

Všetko malo byť inak (Veronika Bednárová Labudíková)12.1.2013
 

2
 počet hodnotení: 2
prečítané 446, Komentáre 3

 
1. Kapitola- Najväčšie chyby sa robia z lásky
„Veronika? Veronika, počkaj!“ začula som za sebou dôverne známy hlas svojej priateľky Patrície. Pomaly som zastala a otočila som sa. Zbadala som ju ako si ku mne razí cestu pomedzi ostatných školákov, ktorí sa náhlili domov.
„Musím ti niečo povedať.“ Začala vážne, keď sme sa obe znovu dali do chôdze.“Hovorila som s Vladkom.“
„A?“ pobádala som ju aby pokračovala aj keď jej správa neznela nijak zaujímavo. Samozrejme, že hovorila s Vladom. Hovorí s ním každý jeden deň, každú jednu minútku dňa. Sú na sebe úplne závislí od chvíle, čo sa spoznali na internete.
„Chce sa s tebou rozísť.“ Prekvapene som zastala a pozrela jej do tváre. Sprvu som nemala ani poňatia o čom to hovorí, no potom som pochopila. A tá správa ma zasiahla ako blesk z čistého neba. 
„Vraj mu to dnes povedal. Chcela som ťa iba varovať, aby si nebola príliš prekvapená.“ Pokračovala Patrícia a mne to odrazu začalo všetko dávať zmysel. No jasné, že to povedal Vladovi. Bol si istý tým, že ten to povie...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Roni28.5.2013
 

Ahoj, celkom pekný príbeh :) bude aj pokračovanie? :) vytkla by som ti možno iba zopár gramatických chybičiek, ktoré tam mne osobne prekážali.. alebo tiež to, že na začiatku som mala trošku zmätok v tom, kto je kto.. postupne sa objavovali mená a mala som problém hneď ich priradiť k správnej postave, ale musím povedať, celkom milé čítanie odhliadnuc od týchto detailov :)

Veronika29.5.2013
 

Ahoj Roni :)
V prvom rade veľmi pekne ďakujem za tvoj komentár. Potešil ma a som nesmierne šťastná, že sa ti príbeh páči :) Áno, pokračovanie bude,len teraz akosi neprichádza múza. Na chyby sa pozriem, dúfam, že sa mi ich podarí odstrániť.
Prajem ti ešte pekný zvyšok týždňa :)

Roni29.5.2013
 

nemaj mi za zlé, že som ti \"vytkla\" tie chybičky :) to je len taká moja \"zlá\" vlastnosť, hneď si to všade všimnem :D tak ti želám, aby sa múza čoskoro vrátila :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Bednárová Labudíková

O mne

Mladá slečna s hlavou plnou snov a obrovskou túžbou v srdci.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: