IKARIKAR http://www.ikar.sk

Vstal z hrobu (Stano Ramones)15.10.2010
 

4
 počet hodnotení: 1
prečítané 99, Komentáre 0

 

Na večerných schôdzach spolku anonymných alkoholikov sa náš zišla celkom zaujímavá partia. Vojak z povolania Dick, slobodná asi 20 ročná matka Jenny, poštár Brian, ktorého sme však pre jeho holú hlavu a zarastenú bradu v jeho neprítomnosti volali Hells Angel, náš tútor pán Woodgate a moja maličkosť.
Dôvody prečo sme tu chodili raz do týždňa boli rôzne ale jedno mali spoločné – nikto tam nebol dobrovoľne. Teda okrem mňa. Z dôvodu sociálnej izolácie som sa rozhodol využiť túto príležitosť sa s niekym porozprávať a možno nájsť nové priateľstvá.
“Bol som predsa v Armáde. Tam má s tým každý problém” vysvetľoval na prvom stretnutí svoje dôvody Dick, asi 60 ročný vojak vo výslužbe. Vraj jemu sa ani veľmi nezdalo aby s pitím mal problém ale jeho rodina na to mala iný názor. Celkom podobné problémy mala aj Jenny, slobodná mamička.Tú sem poslali rodičia s ktorými žila v spoločnej domácnosti. Až do otehotnenia sa jej život veľmi sa nelíšil od života svojich rovesníčok. Práca v miestnych potravinách, štvrtkové nákupy a víkendové návštevy pubu, klubov a diskotók. Natupírované...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Stano Ramones

3040.jpg
O mne

underrealista

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: