IKARIKAR http://www.ikar.sk

Výkriky Gréckych bohýň (Akai Hasu)29.12.2016
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 11, Komentáre 0

 
Prvá strana
 
Stalo sa to tak rýchlo. Stratil všekto a musí to získať späť. Musí vystúpiť z tieňa, aby ju dokázal zachrániť. Ale pred sebou ma silného súpera. Nie je obyčajný, je iný. Príbeh, v ktorom sa lovec stane loveným. Príbeh, pri ktorom budete trpieť a plakať. Nech vyhra ten najlepší. Víťazom môže byť len jeden. Predsa len, nie všetci na konci budú takí, akými boli na začiatku hhhhh...  Lov sa môže začať! 
 
Z denníka psychopata: Je taká nádherná, keď sa jej pozerám do očí celý žiarim. Dokázal by som sa na ňu pozerať celý deň. Nikdy som nevidel toľkú krásu pohromade. Spoznal som ju, keď som kráčal po ulici. Robil som všetko preto, aby si ma všimla. Nenápadne som k nej podišiel a prihovoril som sa jej. Ten moment si pamätám do dnes. Vystrašená sa na mňa usmiala... myslel som, že omdliem. Pozval som ju na večeru. Bolo jasné, že moju ponuku príjme. Stretli sme sa v lokálnej reštaurácii. Krásny večer. Ona bola krás...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Akai Hasu

O mne

Som neobyčajný chlapec, ktorý v živote prežil magickú vec. Myslíte si, že sa skončila? Nie. Pokračuje a tiahne sa a spoločne so mnou tvorí novú osobnosť. Myšlienky, ktoré mnou prúdia sú pripravené zazrieť svetlo sveta. Nech sa páči!

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: