IKARIKAR http://www.ikar.sk

Vysoko (Katarína Lovaszová)9.11.2010
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 199, Komentáre 0

 

V práci máte neustále čo robiť. Kradne vám akýkoľvek voľný čas. Podchvíľou sa zastavíte, uvedomíte si, že žijete v akomsi zabehanom kolobehu, keď sa prídete domov len najesť, osprchovať a spať. Na kuchynskej linke sa kopí neumytý riad a čaká, kým sa na chvíľku zastavíte. A potom to príde. Až priveľa voľného času. Z práce odchádzate skôr ako kedykoľvek pred tým, no domov vám odrazu pripomína pustotu po druhej svetovej vojne. Pustíte sa do upratovania, i keď to nikdy nebolo vašim koníčkom. Jednoducho to musíte spraviť. Po niekoľkých hodinách si konečne sadnete na pohovku, zapnete televízor a prepínate jeden kanál za druhým... Nešťastne si uvedomíte, že žiadna komerčná televízia nevysiela nič, čo by vás mohlo... naplniť alebo upokojiť.
 

Práve mám za sebou takéto obdobie. Stihla som utrieť prach, povysávať... no hŕba neumytého riadu ma ešte vždy čaká na kuchynskej linke.
Sadla som si na pohovku s dúfaním, že po zapnutí akejkoľvek komerčnej televízie, si oddýchnem. No na väčšine bežali stupídne argentínske telenovely, v ktorých sa vyžívajú staršie dámy na dôchodku, alebo rodinné...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Katarína Lovaszová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: