IKARIKAR http://www.ikar.sk

Z denníka sklamanej manželky (Molly)14.12.2010
 

4
 počet hodnotení: 11
prečítané 286, Komentáre 11

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alexandra Enderle21.3.2011
 

Molly uf. Je mi smutno po prečítaní tvojho denníka. Máš pravdu, že rozhodnúť sa a urobiť radikálny koniec je to najťažšie. A kto to nezažil, môže len kritizovať. Ale rozhodla si sa správne. Určitá hrdosť musí zostať človeku, pretože tá mu dáva silu ísť ďalej. A ty tú silu potrebuješ.

Molly21.3.2011
 

Milá Alexandra!
Dlho som bojovala sama so sebou. Ostávala som tam kvôli môjmu malému psíkovi. Nakoniec som to vzdala. Malá fenka Molly ostala s nimi. Nemal som možnosť vziať si ju so sebou. Je mi za ňou veľmi smutno. Som strašne sklamaná a nechápem, že blízky človek dokáže tak ublížiť. Ďakujem Ti za návštevu.

Oľga Kohútiková13.1.2011
 

Milá Molly,

príbeh ako zo škatuľky. Aj ja mám príbeh zo škatuľky. Ale trochu iný. O tom, ako môže jedna žena fungovať. Roky FUNGOVAŤ. Raz o tom napíšem aj ja. Už som začala, aj názov mám \"Žiť silou vôle\". Veľmi dobre viem, o čom píšeš, chápem Ťa.

Molly, na všetko sa vykašli, venuj sa tomu, čo Ťa teší a napĺňa. Píš. Mnohé sa s nami vlečie nie preto, že sme zbabelé, ale preto, že sme hlúpe a myslíme si, že to nebude trvať dlho a všetko sa zmení. Nie je to pravda. Nič sa nezmení, iba k horšiemu. Je to strata času a zabitý život.

Drahá Molly, prajem Ti pevné nervy, radosť z detí, menej migrén (menej preto, lebo žiaľ, nie je liek, ktorý by pliagu zlikvidoval), nečakaný životný zvrat a nech stretneš aj porozumenie a toleranciu. Samozrejme okrem lásky. Nech sa vieš znova šťastím smiať.

Máme strašne veľa spoločného, ani sa mi nechce veriť. OK


Molly18.1.2011
 

Olinka, moja!

Prešla som už všeličím. Mám ale sklony pomáhať každému, aj napriek tomu, že sa mi to nevráti. Mne to nevadí, hlavne že mám z toho radosť a dobrý pocit. Láska mi nežičí, nakoniec to odzrkadľujú aj moje básne. Možno ma ešte niekde čaká, nechám sa prekvapiť. Nedúfam, že sa niečo v mojom živote zmení aj preto som odišla a za sebou nielen pomyselne aj aj v skutočnosti zatvorila dvere. Nikdy sa nevraciam späť. Hlavne, že mám čisté svedomie a okolo seba ľudí, ktorí ma majú radi. Ďakujem Ti za Tvoje úprimné komenty. S pozdravom

Molly30.12.2010
 

Ospravedlňujem sa za predložku so (malo byť s) Pôvodne som chcela napísať len so srdca, a potom som to už neopravila.

Molly30.12.2010
 

Milý Gabriel,
so celého srdca Ti ďakujem za Tvoju návštevu. Možno ani netušíš, čo pre mňa znamená. Želám Ti mnoho tvorivých síl do nového roku 2011.

Gabriel Németh29.12.2010
 

príjemné čítanie,
naozaj - klikám na hviezdičky
a doporučujem svoj blog
gabonemeth.blog.sme.sk

Molly16.12.2010
 

Milá Alexandrea!

Pokoj som už viacmenej našla. S láskou to už bude horšie. Ťažko sa dohodneš s niekým, kto Ťa odmieta počúvať. Ďakujem Ti za Tvoj komentár, potešila som sa mu. Som rada, že si to niekto aj prečítal.

Molly15.12.2010
 

Milá Alexandra!
Mám to odžité a až po ôsmich rokoch som to radšej dobrovoľne vzdala. Uvedomujem si svoju chyby a nezvaľujem všetko na manžela. Zabudli sme si vymedziť určité hranice v našom vzťahu. Myslím si, že to bolo aj tým, že v byte s nami žila jeho mama. Nie som problémový typ, tak som všetko príkorie ticho znášala dovtedy, až neprekročilo hranice únosnosti. Teraz žijem oveľa pokojnejšie aj keď ssom prišla o všetko. Hlavné je, že mám čisté svedomie. Ďakujem Ti za komentár. Povzbudí ma do ďalšej tvorby.

Alexandra Enderle16.12.2010
 

Milá Molly tiež viem o čom hovoríš..keď nie ja tak priateľka, alebo jej mama..je to fuk..ale ženy stále žijú v tom začarovanom kruhu... prajem ti ten pokoj z celého srdca..ale aj lásku, akú si zaslúžiš..

Alexandra Enderle15.12.2010
 

Bože tak deprimujúce... a pri tom nie neobvyklé... mnohé ženy vedia o čom píšeš...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Molly

nádej5.jpg
O mne

Som obyčajný človiečik s veľkou mierou empatie. Veľmi rada písmenkujem. Ako sa mi to darí, posúďte sami

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: