IKARIKAR http://www.ikar.sk

Z Montany do San Francisca (Ribaňa)24.4.2013
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 105, Komentáre 1

 
Časť prvá – Tri hviezdy
 
Výlet z Montany do San Francisca som plánovala dlho. Nie preto, že by bola trasa Montana – San Francisco ľahko uskutočniteľná alebo populárna. Po trampotách, ktoré sme zažili ani neodporúčam túto verziu jedna k jednej. Prečo teda táto trasa? V Montane som strávila celé leto v národnom parku Glacier, letenku domov som mala rezervovanú zo San Francisca a „cestou na letisko“ som si chcela splniť detský sen – Grand Canyon. Prečo som plánovala dlho? Internet v národnom parku bol taký „tryskáč“, že jednu stránku mi naťahoval 20-30 minút. Nič ma však neodradilo.
Trvanie: 20 dní
Forma dopravy: auto, kvázi-stop, autobus, vlak
Cestujúci: ja a moje druhé ja – Američanka Lauren
Zastávky: Yellowstone, Las Vegas, Arizona
Lauren sa do plánovania cesty nestarala. Mala osemnásť, Montana bola v tom čase jej prvé samostatné vzdialenie sa od rodného Michiganu. Bola zvedavá a dobrodružná, no často aj ľahostajná a bojazlivá. V plánovaní som teda mala voľnú ruku, len trošku pommallúúú. Lauren iba sem tam niečo okomentovala, napríkla...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kenji7.7.2013
 

Ahoj,
ja vlastne neviem či je to ako cestopis dobré či nie, lebo som žiadny ešte nečítal. Ale 5 hviezd ti dávam za tie tvoje dobrodružstvá. :D
Akurát som si vygooglil Flagstaff - nádhera. Ak by si mala cestu aj cez malé mestečká, nielen cez tie veľké tak pokojne píš názvy a postrehy pokojne s tebou pôjdem prstom po google maps. O Vegas som inak čítal, že tú svoju magickú noc má len v noci keď celé svieti.
A ak budeš mať nejaké dobré tipy na americké malomestá kde sa určite zastaviť tak určite píš :D

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ribaňa

profil.jpg
O mne

Som vždy v pohybe ako rieka. Schovávam sa vo svojom introvertnom tuneli ako krtko. Som Marta a Lucia. Ako každý, som len mozaika mnohých malých veľkých vecí.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: